Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak h ne féljek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h ne féljek a szakítástól? Ti ezt h kezelitek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sehogy sem tudok megbékélni a ténnyel h nincs arra garancia h együtt maradok a párommal ...

Pedig olyan jó lenne, ha tudnám h igen, akkor megnyugodnék!

Én nem értem h mások miért nem félnek tőle, v miért nem gondolnak ilyesmire, eszünkbe se jut?


H lehet az h


2019. aug. 26. 14:48
 1/4 A kérdező kommentje:
,, H lehet az h " már nem kell oda !
2019. aug. 26. 14:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt agyban tedd rendbe. Annyi mindenen lehetne pörögni, hogy az hihetetlen, bekettyóznánk. SEMMIRE SINCS GARANCIA AZ ÉLETBEN! Egy dolog biztos: a halál! Innentől kezdve minek pörögni olyan dolgokpn, ami felett nincs hatalmad? A párod egy külön egyén saját akarattal. Most is akaratából van veled.

Ilyenen ne pörögj, mert ha ezt megtudja, könnyen elriasztod.

2019. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, végre egy értelmes ember aki rájött, hogy egy jó kapcsolatért az életed minden napján meg kell dolgozni!
2019. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. A logikus gondolkodás és a tudatosság képessége felülírja az átmeneti félelmeket, elkezdhetnéd gyakorolni. Én például tudom, hogy szabad akaratából van velem, tudom, hogy szeret és boldog velem, így bízom benne és a kapcsolatunkban is.

2. Folyamatosan ápoljuk a kapcsolatunkat, hiszen minden emberi kapcsolathoz szükséges. Kommunikálunk, őszinték vagyunk, ha valami nem tetszik valamelyikünknek, meg tudjuk beszélni időben. Mire megyek azzal, ha félek és kombinálok?

3. A halálon kívül soha semmire sincs garancia, így erre sem. Arra sincs, hogy az én érzéseim nem változnak meg. Arra sem, hogy ma este nem esik egy tégla a fejemre. Ha minden olyan szarságtól elkezdenék félni, amire nincs garancia, akkor az egész életemet rettegéssel és kombinálással tölteném, ennyi erővel meg fel is akaszthatnám magam, mert így aztán baromira nem érdemes élni.

4. A szakítás nem egy akkora trauma, fel lehet dolgozni. Ha esetleg megtörténne, fel fogok belőle állni, de előre nem agyalok rajta, minek?

Annyira ostoba dolog ezzel mérgezned magad és a kapcsolatod. Ha egyedül nem jön meg az eszed, akkor fordulj pszichológushoz, rád fér.

2019. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!