Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezelitek, ha pl. az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek, ha pl. az exetekkel álmodtatok, és egyedül kell ébredés után ezt feldolgoznotok?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja volt egy szakításom, több éves párkapcsolat után. Nagyon szerettem az exem, szerettem vele élni, de nem volt közös az utunk. A miérteket tisztáztam magamban, és úgy érzem, hogy sikerült őt legalább olyan szinten elengednem, hogy ne vágyjak rá, ne várjam vissza, és reálisan tekintsek mind a múltunkra, mind a jövőmre.


Közvetlenül a szakításunk után nem álmodtam vele, de mostanában sokszor előjön az álmaiban. Feleségül szerettem volna venni, de hamarabb kihűlt a kapcsolatunk.

Talán emiatt ma azt álmodtam, hogy tele van a keze gyűrűvel, mert már megkérte más a kezét (ez megfelel a valóságnak).

Ekkor felriadtam, és hihetetlen üresség, kisebbségi érzés volt bennem.


Ti is szoktatok az exetekkel álmodni? Hogy érint benneteket? Hogyan kezelitek le?


2018. nov. 15. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Utána racionálisan végiggondolom, hogy miért is az exem, és máris minden ok
2018. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én minden emberrel álmodok néha, akit ismerek, köztük természetesen az exeimmel is. Mindig valami baromság az álmom, így általában jót röhögök rajta reggel.

Épp egyik nap álmodtam a "legutóbbi" exemmel (mi erre az elfogadott kifejezés? :D ), ha jól emlékszem, valami vadászházat akart venni, és abban akart lakni, és segítettem neki ácsolni a házat, aztán mikor kész lett, akkor annyira tetszett, hogy megvettem tőle.... na most ilyenekre mit lehet reagálni? :D

Annyira kezelem le ezeket, hogy ha elég vicces, akkor elmesélem a páromnak, ha nem, akkor meg pár napon belül elfelejtem. Semmi extra. Memóriaszemét.

2018. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!