Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha már egészségügy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már egészségügyi problémáim is vannak a szakítástól?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatomnak lett vége nemrég.

Nem volt tökéletes kapcsolat, azonban mindennél és a környezetünkben szó szerint mindenkinél jobban szerettük egymást, kapaszkodtunk egymásba, segítettük egymást. Sokszor kihúztuk egymást a szarból, mindketten biztos pontként tekintettünk a másikra. Emellett volt benne adok-kapok (a legtöbb verbális pofont sajnos én adtam), veszekedések, véres vitázások, de talán ez adta meg a kapcsolat sava-borsát, járult hozzá ahhoz, hogy ne legyen unalmas.


Történt aztán, hogy tavaly szeptemberben mindketten egyetemre kerültünk, ez fizikailag szétválasztott minket, de hittünk benne, hogy ki fogunk tartani egymás mellett távkapcsolatban is. Minden hétvégén volt alkalmunk találkozni.

A történetben pedig itt jön a csavar: van egy szenvedélyem, mely kisgyerekkorom óta kísér és időigényes. Amíg a lakóhelyemhez közel éltem, addig problémamentesen tudtam a párkapcsolatom mellett is élni ennek, azonban az elköltözés óta csak a hétvégék állnak rendelkezésre. Nem bírtam ki, hogy ne csináljam és annyira belemerültem, hogy szegény (volt) csajomat hosszú hónapokig szinte teljesen elhanyagoltam. Ez ahhoz vezetett, hogy társkeresőre regisztrált, majd ismerkedni kezdett egy másik sráccal. Mielőtt bárki azt gondolná, hogy ez egyértelmű megcsalás volt, hozzá kell tegyem, hogy a (volt) párom rendszeresen szólt, kongatta a vészharangot, hogy ha nem változtatok a prioritáson, akkor szakítani fog.

Nem tudom magamnak mással magyarázni ezt a jelenséget, minthogy az őt igénylő részem egyszerűen elaludt erre a pár hónapra. Nem vettem észre az igenis létező és egyértelmű jeleket, nem vettem komolyan semmilyen intő szót.

Mígnem e hónap elején megtörtént a késdöfés: elhagyott életem szerelme. Ez persze azonnal felébresztett és el is kezdtem kapálózni, megváltozni, elhatározásokat tenni, de már késő volt, összejöttek azzal a másikkal.


A történteket egyszerűen nem tudom feldolgozni. Gyakorlatilag bármit teszek, bárkihez és bármihez fordulok, a testem és lelkem nem tudja befogadni, hogy Ő számomra nincs többé. Már egy ideje nem, vagy csak nagyon keveset tudok enni, ma pedig egy kiadósat hánytam is. Emiatt már teljesen gyengének érzem magam, kórházba viszont nem akarok menni.

Nem szeretnék meghalni, mert 23 évesen még előttem az élet és komoly céljaim is vannak (voltak), de most valahogy úgy érzem, a testem se nagyon tud már ebben az állapotban tovább élni.

Úgy érzem, nem lenne csacsiság az ésszerűség határain belül mindenem feláldozni érte. Csak hát sajnos az időgépet még fel sem találták...:/

Meg kell jegyeznem azt is, hogy amíg össze nem hozott ezzel a felettébb különleges leányzóval a sors, rengeteg lánnyal beszéltem és volt is dolgom. Rajta kívül az eddigi leghosszabb kapcsolatom másfél hónapig tartott. Volt szebb, volt okosabb, de olyan egy sem, akinél 3 évig gyakorlatilag egyfolytában az "egymásnak születtünk" érzés töltött volna el. Tehát nem egy szűz kisfiú picsogását láthattátok.


2019. febr. 21. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat. Az ember semmi másból nem tanuk, csak a veszteségekbol. Azért sajnálom.
2019. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom.Ha már összejöttek akkor hagyd.Nagy közhely de igaz:Az idő haladtával...
2019. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

te nem egy szemelyhez ragaszkodsz, hanem egy idealhoz, amit ravetitettel az exedre

ez abbol latszik, hgy amikor az exed ugy viselkedett ami az idealhoz nem illo, akkor "veszekedések, véres vitázások" voltak jelen


az egymasnak szulettunk erzest meg lehet tapasztalni es meg lehet talalni, elo pelda erre a szuleim, akik 50eve elnek egyutt, es a mai napig papi neha racsap anyu fenekere mint valami kajan fiatal (holott mar nem is elnek nemi eletet mert nem birjak olyan oregek), de naluk soha nem repultek a pofonok es soha nem hanyagoltak el egymast ugy, hogy a masik elkezdjen ujat keresni


oke, ez regen volt, valtozott a vilag, de az emberek nem valtoztak annyit szerintem


ami az egeszseged illeti: par het (talan honap) es elmulik az ex elvesztesenek fajdalma

valoszinu a stressztol hanytal mert ezen agyalsz egesz nap

ilyenkor surgosen el kell kezdeni valami ujat, amivel lefoglalod az agyad/tested (sport, hobbi akarmi) mert amig a "jaj mi lesz velem elhagyott" teman lovagolsz, addig meg se adod magadnak az eselyt a gyogyulasra

2019. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem olvastam végig tel8 van onmarcangolassal hibafeltarassal etc.


Fejezd be keress másik nőt. Mindig van jobb. :)

2019. febr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem hogyan lehetett a lány az "életed szerelme", ha hónapokig nem voltál kíváncsi rá. Nem volt az! A hobbid volt a szerelmed...
2019. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy nem szűz fiú picsogása volt, amivel nem is lett volna gond, amíg egrecíroztattad a szűz fiúkat.
2019. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod az odafigyelést. Persze, hogy elege lett. Esetleg megpróbálhatod, de ott már ne hibázz, már hogyha engedi a visszatérésedet!
2019. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ez volt életem első (és az a helyzet, hogy még mindig úgy érzem, egyben utolsó) igazán komoly kapcsolata. Meg kellett tanulnom viselkedni egy kapcsolatban, ennek voltak betudhatók a "pofonok". Még abban is tökéletesen egyezett a véleményünk a másik féllel, hogy a legszerencsésebb ember, aki elsőre találja meg az igazit.

Ha a hobbimba lennék szerelmes, akkor 3 évből nemcsak pár hónapot vett volna ez el, szerintem ez szimplán csak egy elkövetett hiba volt.


Azzal nem tudok vitatkozni, hogy mindenkinél van jobb, mitöbb, ezt még tapasztaltam is. Viszont úgy érzem, senki mást nem tudnék már ennyire mélyen és őszintén szeretni, senki másnál nem tudnám már ennyire elhinni azt, hogy a sors egymásnak rendelt minket.

2019. febr. 22. 12:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szomorú. De azt, hogy ne hanyagold el akit szeretsz nem kell tanulni....
2019. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Más megfogalmazással: belekényelmesedtem a kapcsolatba, természetesnek hittem, hogy "ami jár az jár". Biztos vagyok benne, hogy ez a szakítás egy életre szóló lecke volt számomra, viszont ez sajnos nem segít azon a problémán, hogy az esetleges következő párom hiába lesz jobb, nem fogom már tudni ennyire mélyen és őszintén szeretni.
2019. febr. 22. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!