Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan hogyan kezelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan hogyan kezelitek az uresseget?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem passzoltunk hogy nem voltunk boldogok mert masok vagyunk. De hianyzik. Az emlekek meg minden

Tobbszor probaltuk ujra egyutt is eltunk de belattuk hogy masok az igenyeink elvarasaink... Uresseget erzek a mindennapokban foleg. Hogy eljem at ezt? Vagy oregszem? 34 N


2018. márc. 2. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem öregszel, ez teljesen normális.

Az ürességgel a legjobb, amit tehetsz, hogy kitöltöd. Mindegy, hogy mivel, valami olyannal, ami egy kis örömet ad. Legyen az barátok, sport, hobbi, bármi.

Nem az idő az, ami gyógyít, hanem az, amire az időnket felhasználjuk.

2018. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy éld át? Úgy hogy tudd: az élet megy tovább, bármi is történik veled. Előtted is volt, utánad is lesz. Előtte is volt, utána is lesz.


Én mindannyiszor jó szájízzel gondolok vissza a magam mögött hagyott kapcsolatra. Megköszönöm amit adott nekem, és megtanulok belőle amit csak tudok. S energiát merítek belőle.

Hogy fájna-e? Már nem, az első fáj, de megtanultam elengedni. Azóta semleges vagyok! Akármi is történik, tudok mosolyogni, és meglátni benne a szépet, és az új lehetőségét.


Foglald el magad, ismerkedj, töltsd az időd hasznos dolgokkal, tanulj, képezd magad, olvass, lényeg hogy olyan dolgokat csinálj, amik szellemileg lefoglalnak, és mentálisan kikapcsolnak.

2018. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most vagyok 25. Szoval azt akarod mondani kerdezo, hogy majd ha betoltom a 34-et...es ne adja a jo isten, hogy ilyen helyzetbe legyek mint te, de ha megis..!!! Akkor hiaba szenvedtem le meg majd 10 evet, hogy elerjem a 34-35-ot, ugyan igy taccsra fog majd vagni egy szakitas engem is???? Neeee....neeee..!!!!
2018. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Surun erzem meg en is de ilyenkor a kutyat megolelem es sokat segit.. pedig en kolyok vagyok meg .. 25f
2018. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!