Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már együtt is él valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már együtt is él valakivel?

Figyelt kérdés

7 év után szakítottunk a barátnőmmel.

Vannak közös értékeink akikért felelőséggel tartozunk. Fenn kell tartani közös ügyek stb.

Van egy nagytestű kutyánk is amit magával vitt csak epp azt nem árulja el hova! Megbeszéltük, h küldök csomagot, kutya táp stb. Erre egy posta címet adott meg...👀

A sztori előzménye, h szüneteltetni akarta a kapcsolatot viszont én úgy láttam jónak ha 7 év után ezt akarja akkor fasirt.

Az az érzésem h neki már a kapcsolat alatt volt valakije és ezért akarta a szünetet.

Lehet h mar együtt is élnek?

Vélemény?


2019. aug. 31. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván így van! Van meg már rég volt is neki melletted más, nem véletlenül lakik már ott ahol és ezért akarta a szünetet, hogy tudjon dugni!
2019. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

"Vannak közös értékeink akikért felelőséggel tartozunk. Fenn kell tartani közös ügyek stb"


Ezt a mondatot nem értem. Az érték az tárgy. Nem aki, hanem ami. Közös ügyeket szakítás után meg nem fenntartani kell, hanem felszámolni.


Amúgy szerintem csak nem akar látni.

2019. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Téged meg nem viccelt meg a szótár? Hobo.

Fenn tartani...Had tudjam már jobban te kártevő.

2019. aug. 31. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

igen. valószínűleg van már valakije, lehet hogy együtt is élnek már. hagyd ezt, hagyd a kutyát is meg ezt az egészet. tudom hogy nem egyszerű de mégis.

viszont, ha köztetek jó volt a szex, elképzelhető hogy vissza fog kéredzkedni szexelni néha. ugyanis az új kapcsiban legtöbbször idő kell míg összeszoknak, meg rájönnek kinek hogy a jó. ilyenkor a nők a tutibiztosra mennek, aki 1000%-ra kitudja elégíteni őket és ez általában a volt pasi szokott lenni. nekem még mind vissza járt. persze csak hogy dugjam meg rendesen.

2019. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

"Téged meg nem viccelt meg a szótár? Hobo.


Fenn tartani...Had tudjam már jobban te kártevő."


Nem csodálom, hogy félrekefélt.

2019. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időbe nem volt jó. Orvoshoz jártunk mert fajt neki endonetriozisa van. Szóval talán a szex nem annyira illik a képbe.
2019. aug. 31. 21:17
 7/11 A kérdező kommentje:
74 % nem össze keversz valami rokonoddal?
2019. aug. 31. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Küldő: bobix

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 21:18

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Már együtt is él valakivel?

""Téged meg nem viccelt meg a szótár? Hobo. Fenn tartani...Had tudjam már jobban te kártevő." Nem csodálom, hogy félrekefélt."

Az üzenet: Nyomd már el magad te köcsög



De most komolyan, csodálkozol, hogy nem kellesz a nőnek, hanem inkább egy férfit választott?

2019. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És akkor mi van? Neked nincs jobb dolgod?

Most árulkodik a kis dedosXD

2019. aug. 31. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valaki van a képben, látogasd meg a címén ;)
2019. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!