Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már együtt is él valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már együtt is él valakivel?

Figyelt kérdés

7 év után szakítottunk a barátnőmmel.

Vannak közös értékeink akikért felelőséggel tartozunk. Fenn kell tartani közös ügyek stb.

Van egy nagytestű kutyánk is amit magával vitt csak epp azt nem árulja el hova! Megbeszéltük, h küldök csomagot, kutya táp stb. Erre egy posta címet adott meg...👀

A sztori előzménye, h szüneteltetni akarta a kapcsolatot viszont én úgy láttam jónak ha 7 év után ezt akarja akkor fasirt.

Az az érzésem h neki már a kapcsolat alatt volt valakije és ezért akarta a szünetet.

Lehet h mar együtt is élnek?

Vélemény?


2019. aug. 31. 20:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem akarja elárulni a címèt. Vagy nem biztos, hogy át tudja akkor venni, mikor hozzák a csomagot, egyszerűbb csomagpontra kèrni. Èn is oda szoktam, mert dolgozom abban az időszakban mikor szállítanak.

Ettől függetlenül valakije biztos, hogy van, nem vèletlen akart szünetet.

Amúgy meg kutyátok addig volt, amíg együtt voltatok, mostmár csak neki van kutyája. Nem kell ezt túl spilazni, hogy ketten vállalatok èrte felelőssèget. Igen, mert akkor együtt voltatok, mostmár az övè a felelőssèg, éltesse ő. Vagy láthatásra is át akarsz hozzá mászkálni?

Igaza van az egyik korábbi valaszolónak, a közös ügyeket le kell zárni, megszűntetni ès kèsz.

2019. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!