Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítás után húznátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítás után húznátok az időt?

Figyelt kérdés

Volt barátommal szakítottunk kb. 1-1,5 hete. Már azóta mondtam neki, hogy jöjjön a cuccaiért, de nem jön, nem is keres, hogy elvinné. Szerintetek miért?

Együtt beszéltük meg a szakítást, de ő mondta ki. Amikor utoljára itt volt, mondtam vigye, de mondta, hogy majd egyszer eljön érte.



2019. szept. 1. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Rakd össze és vitesd át hozzá valakivel.
2019. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Bizonyos szinten így még össze vagytok kötve.

Fontos ez neki, jobb érzés fenntartani a kapcsolatot, mint teljesen lezárni. Talán csak haragszik, és nem akart szakítani, csak megbüntetni téged.

2019. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, de nem tudom.

4 évet voltunk együtt, de nem laktunk együtt.

2019. szept. 1. 21:47
 4/20 anonim ***** válasza:
"Egyszer", aha. Most szembesül azzal, hogy milyen az élet nélküled és tart tőle hogy koppanni fog. Ezzel megtart opciónak, ha rosszul alakulna a helyzet és szüksége lenne a támogatásodra. Lesz ürügy ami miatt felveszi a kapcsolatot és beszélni tud veled.
2019. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Végül is ő mondta ki.


Jó hogy nem morzsol kukoricat a sarokba és nem térdepelteti rá.

Ez szerinted tisztességes?

Függőségben tartja.

Manipulálja.

Tudom 4 évet nehéz eldobni. De ez a majd jövök a cuccért, te meg szenvedj addig tisztességtelen.

2019. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy pulcsija maradt nálam, megkérdeztem, kell-e neki vissza. Nem kellett. Esetleg érdemes tisztázni, kell-e neki, és elmondani, hogy pénteken 4-6-ig jelentkezzen be, hánykor jön érte, utána kidobod/elajándékozod.
2019. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy mikor én már nem jövök össze vele mégegyszer.

Csak akkor is nem tudom miért “egyszer”. Miért nem viszi el.

2019. szept. 1. 22:01
 8/20 A kérdező kommentje:

Mondtam neki ma keressen meg mert arra lesz dolgom amerre lakik és oda tud adni. De nem jelentkezett.

Éa biztos kell neki mert pár kedvenc ruhája is itt van.

2019. szept. 1. 22:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy xyz napig vagy értejön, vagy kirakod szemétbe. Ha erre se reagál, így járt. Kapott elég felhívást, hogy vigye a szajrét. Nem vagy raktár.

30n

2019. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az #1-es miért nem opció akkor?
2019. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!