Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítás után húznátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítás után húznátok az időt?

Figyelt kérdés

Volt barátommal szakítottunk kb. 1-1,5 hete. Már azóta mondtam neki, hogy jöjjön a cuccaiért, de nem jön, nem is keres, hogy elvinné. Szerintetek miért?

Együtt beszéltük meg a szakítást, de ő mondta ki. Amikor utoljára itt volt, mondtam vigye, de mondta, hogy majd egyszer eljön érte.



2019. szept. 1. 21:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezt akkor csinálják, amikor nem fix még a döntés/nem jött össze teljesen az új. Ilyenkor megmondom, hogy x ideig elviheti, ha nem, kivágom. Volt olyan, aki évek múlva próbálkozott be visszakúszni azzal, hogy nem-e van nálam ez és ez a cucca.
2019. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Különben 1490 Ft-ért hozott nekünk az IKEÁTÓL egy egész nagy csomagot a futár, olyan 60x80x100 cm-eset, szerintem belefér a cucca egy ekkora dobozba.
2019. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Talán reménykedik, hogy majd könyörögsz neki.
2019. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én 4 évig voltam együtt a volt barátommal, miután szakítottunk, 4 nap alatt azonnal kicuccoltam tőle. (együtt laktunk.)
2019. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tegnap is írtam neki, hogy vigye el. Annyit mondott, hogy talán ma, de nem érti miért ilyen sürgős, ráér. Miért csinálja???
2019. szept. 4. 15:25
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert nem közölted vele egyértelműen, hogy NEKED sürgős.
2019. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
És azt se mondtad neki, hogy pénteken este kidobod a holmiját.
2019. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Itt már lassan azt érzem, te h húzod az időt. Mondd meg KONKRÉTAN, hogy péntekig vagy elviszi, vagy a szemétbe labdol.

KONKRÉT határidő nélkül ennek sose lesz vége!!!

2019. szept. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nekem sürgős nem akarok hónapok után találkozni mikor túl vagyok rajta
2019. szept. 5. 17:47
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
De semmit nem teszel! Irtam, hagáz vitesd el neki. Nem opció. Dehogy akarod, hogy elvigye. Már megoldottad volna ha akarod!
2019. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!