Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek, ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az exetek szembe jönne veletek az utcán?

Figyelt kérdés
Én amikor látok egy hozzá hasonló lányt elkezd teljes erőből dobogni a szívem, közben olyan mintha valaki erősen rá is szorítana. Az előbb láttam róla egy képet fél szemmel és majdnem sírógörcsöt kaptam. Rengeteget bőgtem amikor szakított velem, ez már több mint egy éve volt. A saját kérdésemre válaszolva vagy szívrohamot kapnék vagy sírva esnék térdre.
2019. szept. 2. 02:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden exemmel jó viszonyban váltam el kivéve egy nőt. Ha vele találkoznék, akkor menekülne előlem, mert szándékosan lehúzott anyagilag és pontosan tudja hogy a sok hazugságot soha nem fogom neki megbocsájtani. Ha a többi exemmel találkoznék, akkor nagyon szívesem meginnék velük egy kávét.
2019. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyiknek köszönnék, valamelyiknél meg átmennék a másik oldalra egyből, ne is lássam.
2019. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Köszönnék és mennék tovább. Már rég túlléptem, nem váltanak ki belőlem semmit.
2019. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Van akinek köszönnék, esetleg leállnék vele dumálni pár percre, bár vele találkozom is nagy ritkán itt-ott (közös a széles értelemben vett baráti körünk).


Van egy exem, akire nem tudom hogy reagálnék, pedig már vége van majdnem 2 éve. Van azóta másik párom, de anno akkora nyomott hagyott bennem az az ember, hogy szerintem tanácstalan lennék.

2019. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Van néhány exem, szóval attól függ, kiről van szó. A legtöbbjüknek illendőségből köszönnék, de van pár, akitől, ha van időm, őszintén meg is kérdezném, hogy van, mi van vele.

Egyikük sincs már igazán hatással rám érzelmileg. Akikkel harag nélkül váltunk el, azokkal minden gond nélkül beszélgetnék. A maradék pár leszerepelt előttem, mint ember, így nem érdekel a társasága. Nem azért, mert utálom, csak egyszerűen bármi jobban érdekel, mint ők.

2019. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy olyan ember van jelenleg, akit jól felpofoznék. Tehát közel sem vagyok túl rajta.
2019. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!