Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt veletek már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek már olyan, hogy az exetek évek múltán felkeresett benneteket, amikor ti már semmit sem éreztetek irántuk?

Figyelt kérdés
Velem többször is megesett màr, hogy elhagytak, és akkor szenvedtem 1-2 hónapot, és utána mikor már rég túltettem magam rajtuk, akkor elkezdtek írkálni. Persze van annyi önbecsülésem, hogy nem megyek vissza hozzájuk. Csak èrdekelnek ilyen hasonló sztorik. 23L.
2019. márc. 27. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában, mire szakításra kerül a sor, én már nem szoktam semmit érezni a másik iránt. Egyetlen olyan eset volt, hogy úgy szakítottunk, hogy nagyon szerelmes voltam, de az a szakítás csupán két hétig tartott. :)


Olyan viszont volt, hogy hiába szerettem volna összejönni egy sráccal, de ő nem akarta, viszont pár év múltán már akarta volna, de akkor meg már én nem akartam. Az én érzelmeim általában, ha jó viszonyban váltunk el, akkor barátsággá szoktak szelídülni.

2019. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, történt már, hogy az egyik exem évek múlva felkeresett, de hallani sem akartam róla, ennek főként az az oka, hogy megbántott anno. Még csodálkoztam is, hogy képes fejébe venni, hogy felkeressen azok után, ahogy bánt velem.


Egy másik esetben 1 hónap múlva keresett meg valaki, aki előtte szakított, félig-meddig érthető indokkal is. Ezt viszonylag még érthetőnek tartottam. Habár vele sem békültem ki utólag.

2019. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen. Örültek szerintem, hogy megszabadultak tőlem.

Csak olyan volt, hogy ha kikosaraztam valakit, akkor újra keresett. Viszont olyan már nem is egyszer. Utálom az ilyet, nem értem, miért nem lehet tiszteletben tartani a másik döntését.

2019. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétszer volt ilyen. Mind a kétszer olyan emberekről volt szó, akik többször kijelentették, hogy nem is szerelmesek belém, csak pótlék vagyok.

Az egyikük egy közös ismerőssel csalt meg, így lett vége, nagyon csúnya szakítás volt.


Erre évek múltán megkerestek, amikor már a mostani barátommal voltam együtt. Egyiknek szerintem cseszte a csőrét (aki megcsalt és állandóan a külsőmet kritizálta), hogy egy helyes, normális férfival vagyok együtt és nem szenvedek miatta évekig. Kb. rávágtam a telefont. Másik meg az utánam következő barátnőjét akarta nekem kibeszélni, aztán hoppáá bepróbálkozott hátha...vele is rövidre zártam a beszélgetést.


Nem is értem, ahogy írod, téged is ott hagytak utána kerestek. Mi értelme?

2019. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1szer volt. 2 évig voltam vele. Folyamatosan megcsalt, nem törődött velem. Csak jó volt neki H valaki kinyalja a seggét.

Miután szakítottunk kb fél évre felhívott hogy ő jaj de nagyon sajnál mindent, meg hogy tudja milyen szemét volt. Bocsajtsak meg neki és ő szeretné velem tartani a kapcsolatot. XD Azok után ahogy bánt velem.

Közöltem vele hogy nem bocsájtok meg neki de nem azért mert harag van még mindig bennem, hanem azért mert engem már annyira sem érdekel.

Mikor már 2 éve az új párommal voltam és már jegyben jártunk, ismét megkeresett egy barátján keresztül, hogy ő csak szeretné velem tartani a kapcsolatot. Pechére pont a párom ült a gépnél és közölte hogy felejtsen már el engem.

Jah a férjem nagyon utálta ismeretlenül is amiatt amit csinált velem.

Azóta nem keresett.

2019. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos már a szakítás előtt sem éreztem semmit, ezért is történt meg. Viszont az exem újra és újra keres időnként annak ellenére is,hogy már új kapcsolatom van. Eddig még nem lett ebből baj, de tartok tőle, hogy ha nem találok ki valamit, akkor sajnos még lehet, mivel az exem nem arról híres, hogy hallgat arra, amit mondok neki és minden lépése kiszámítható. Akarni viszont nem akarok tőle semmit, vagyis igen, azt, hogy hagyjon békén ezzel.
2019. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!