Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy bírjátok azt, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok azt, amikor a szerelmetek lemondott rólatok, rólad? Normális, hogy hónapokkal a szakítás után még csak sírsz utána, reménykedsz, bízol és csak sírsz, sírsz? Fiúk-lányok, Ti hogy viselitek ezt? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van akinek sikerült rendbe tenni a kapcsolatot a szerelmével?
2019. jún. 9. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális a sírás..
2019. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
normális a sírás, de sok értelme nincs. inkább tovább léptem, még ha nagyon nehéz is volt. össze szedtem magam.
2019. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hogyhogy lemobdott? Kidobott?


Van, aki szerint normális hónapokig bőgni, én ennél racionálisabb ember vagyok. Vele voltál X időt, ami a szakítás után már nettó elvesztett idő. Ha sírsz utána, az még plusz idő egy olyan emberre, akinek már semmit nem jelentesz. Akkor meg minek?

2019. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Még évekkel később is normális.

Van, aki tovább tud lépni.

Én nem tudtam, 3 éve.

2019. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem dobott ki, volt egy nehéz időszakunk, megoldódott, de nem bírta ki a szerelmünk. Csak bennem. És azt érzem, feladta, lemondott, már nem fontos mindaz, ami történt, ami miatt történt. Mindketten sérültünk, de ki kellett volna bírnia (nem megcsalás, nem hazugság, nem tisztességtelenség). Lehet könnyebb feladni és újakkal próbálkozni. Ti ne tegyétek ezt soha! Amíg érzés van bennetek! Annyira ritka, hogy érzésből, igazi érzésből legyen együtt két ember. Hát sajnos én még ebben hiszek, ezért nehéz megértenem, felfognom, hogy mennyire nincs értéke az érzéseknek. És a büntetésem, hogy bennem nem csitul :), így marad a szenvedés és a nem múló hit, de néha felteszem a kérdést, minek? Miért könnyebb feladni valamit, mint küzdeni érte? Az érzésért?
2019. jún. 9. 20:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha az elején ez van, majd csitul. De ha otthagyott, nem működött, annak oka volt, csak lehet, hogy nem is tudsz róla.
2019. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Átsírtam a vizsgaidőszakot, elég vacak volt, de muszáj "meggyászolni".

Ne fojtsd vissza a könnyeidet, ha te ilyen vagy, akkor ez van :)

2019. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, oka volt, külső, de megoldódott, nincs többé az ok, de sajnos ez már mit sem változtat, marad a bezárkózás, a sírás, azért néha, vannak kisebb időszakok, amikor kicsit jobb, de váratlanul rám- és rám tör. Hihetetlen, hogy mennyire elveszi minden energiámat, koncentráló képességem, mennyire nehéz kilépni ebből, de a legrosszabb, reménykedni abban a morzsányi valamiben. Néha irigylem azokat akik racionálisan végiggondolják és határozottsággal tovább lépnek. Vajon ott is vannak ilyen mély érzések, vagy addig nem lehet gondolattal dönteni, amíg ezek itt dúlnak bennem?
2019. jún. 10. 06:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A racionális embereknek is fáj az elején, ugyanúgy vannak mély érzéseik, hidd el. Csak eljön az a pont, amikor fel kell állni. Még ha most nem is érzed, nálad is el fog jönni.
2019. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miért könnyebb felállni és elindulni mint küzdeni? Számos helyzet van, igen, ez sok mindentől függ, van amikor menni kell, van amikor tudod, hogy megéri megpróbálni. Mehetnék én is, de van ami fontosabb annál, hogy feladjam. Nem vagyok harcos amazon, inkább csöndes, halk szavú:), de ezért, a szerelmünkért bizony harcolnék, talán a végsőkig:). Bár sokan tennék ezt :(.
2019. jún. 10. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!