Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Menjek utana vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek utana vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Tegnap csinaltam egy kis hulyeseget ami szamomra nem birt akkora jelentoseggel de a baratom nagyon megharagudott. Pontosabban nem megharagudott hanem szerintem szakitott. Mondta hogy oke ennyi volt es nagyon duhos is volt. De ugyanakkor kicsit ivott is es duhos is volt ezert nem tudom mennyire gondolta komolyan. Hivtam mar ma de nemvette fel es nem is valaszol az uzenetemre. Hagynom kene? Adjak neki idot vagy kedveskedjek neki es menjek el hozza?

Szeretnem rendbehozni

18/L


2019. júl. 6. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kis hülyeség mégis mit takar? Az egyik ismerősömnél a kis hülyeség csókolózás volt mással. A másiknál annyi, hogy viccből megijesztette... Erre most így mit válaszoljunk?
2019. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy milyen hülyeséget csináltál.

32/f

2019. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszeltem egy sraccal egy buliban akire nagyon feltekeny. Neki ugy tunt intimebb es flortolos voltam de en nem igy ereztem.
2019. júl. 6. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval tudtad, hogy az illetőre féltékeny, te mégis vele beszéltél egy buliban, jó eséllyel flörtölősen. Teljesen érthető, hogy berágott, fordított esetben te is ezt tetted volna.
2019. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy öszinte bocsánatkéréssel és a vita mellőzésével kedveskedhetsz neki, aztán majd mond rá valamit. Ha nem vállalod a felelősséget a hibádért, akkor inkább hagyd, csak felesleges kör mindkettőtöknek.

32/f

2019. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzà, csengess be ès mondd el őszintén, hogy mennyire sajnálod, hiba volt stb.

Ha hívogatod meg írogatsz neki az olyan kis szar semmilyen. Állj elé és úgy bizonyítsd a dolgokat.

2019. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!