Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, ha veletek szakít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha veletek szakít a szerelmetek, megőrzitek utána az alábbiakat tőle?

Figyelt kérdés

1. e-mailek, csetek szövegei


2. egyéb, kézzel írott szerelmes levelek, versek


3. tőle kapott ajándékok ?


És hány évig őrzitek meg? Örökre, 2 évre, 10 évre stb.? Mitől függ ez?



2019. jún. 15. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1) Szerintem még mindig megvannak, de csak azért, mert nem szoktam leveleket törölgetni. De nem olvasgatom őket.


2) Kb fél évvel utána kidobtam, aranyosak voltak


3) A plüssöket elajándékoztam, a hasznos dolgokat (amiket használtam/használok mind a mai napig) azok még megvannak

2019. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
62%
Mindent törlök. Mindent kidobok. Mindent megsemmisítek. Mindent.
2019. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Én nem. Az üzeneteket törlöm, ajándékokat meg nem igazán fogadtam el, az első barátom után rájöttem, hogy nem szabad. Csak apróságokat, pl virágot, azok meg elhervadtak. A szerelmes leveleket viszont igen, sok évig gyűjtögettem egy dobozkában.
2019. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BigUncleZ ***** válasza:
78%

A szerelmes leveleket rituálisan elégettem(én nem nézegetem,a gyerekeimet nem fogja erdekelni, hogy milyen jambikus sorokat hozott ki belőlem a kanosság, a kővetkező barátnőmet szintén nem fogja erdekelni)

A plüssök meg a használati tárgyak(autós telefon tartó meg ilyeneket használom tovább).

2019. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Minden megvan. Miért is törölnèm? Az életem része volt sokáig, fontos volt, szerettem, nem akarnám nyomtalanul eltüntetni. Nem is tudnám.
2019. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. persze. csak nem gondolod, hogy neki állok leveleket törölgetni :)


2. először maradnak, aztán valahogy mindig selejtezem őket, egyet meg szoktam hagyni emléknek.


3. amit szeretek, szívesen használok azt továbbra is használom.


(Bár eddig mindig én szakítottam, de ez lényegtelen, fordítva is így lenne gondolom)

2019. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. A kapcsolat alatti üzenetváltásokat kitörlöm, de ha utána beszélünk hogy mi újság, hogy vagy, akkor azokat nem.

2. Szerelmes leveleket kidobtam. Egy borítékot őrizgetek még a szekrényben valamiért.

3. Plüssök megvannak, de nem szem előtt, hanem valahol a szekrény mélyén azok is. Használati tárgyakat olyasmiket kaptam, hogy borospohár, amit használnék, de gravírozva van, inkább csecsebecse és az a vitrinben van hátul.


Összefoglalva, megtartok bizonyos dolgokat, de mind el van dugva valahova.

2019. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 - igen, teljes beszélgetés törölve mindenhol.

2 - nem kaptam tőle ilyet

3 - valamit igen, valamit nem. A plüssömet pl megtartottam, mert már megszoktam, hogy vele alszok. De a randi rózsát, amit kiszárítottam és vázába raktam a könyvespolcon repült.

2019. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vissza kaptam tőle az órát, pólókat, nadrágot, itt hagyta amit kapott tőlem... vagyis egy részét, a másikat éjjel vágta be az ajtó elé...(ő volt a hunyó...)

A válaszom, töröltem mindent, hogy még véletlenül se emlékezzek rá.

Amit tőle kaptam (parfüm, nyaklánc, karkötőt, kuka)...- ha ő így, akkor én úgy, nem fogom bedobni hozzá!

Amit vissza hozott, vagy itt hagyott, össze pakoltam a ruhát megkapták a szegények, az óra hirdetve van. Akinek kell egy Police óra szóljon!😉

2019. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!