Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferikemassa95 kérdése:

Normális ez szakítás után?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 20 évesen ismertem meg egy falubeli 18 éves lányt munkahelyen. Akkor lett vége egy 3 éves kapcsolatának szóval nem volt boldog. Én emlékeim szerint jól elvoltam egyedül is de azért vágytam is egy társra. Összemelegedtünk, lefeküdtünk egymással és szép lassan egymásba habarodtunk. 3,5 év után most lett vége. Nagyon furcsa kapcsolatunk volt de nagyon jól megértettük egymást, lelki társakká váltunk.

Ez már kb. az 5. számításunk. De most valóban érezni az elhidegülést. Érzelmek még vannak én próbálkozom nála nem utasít el egyértelműen de nem is bíztat semmivel.

Nagyon fáj mindkettőnknek.

De kicsit úgy érzem mintha lehetetlen lenne ezt már megjavítani. Talán csak vár hogy visszahódítsam és megmutassam neki újra,hogy szeretem vagy ez már tényleg a vége és csak nem meri egyértelműen kimondani mert fél valamitől?



2019. szept. 10. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok . Ami nem megy nem kell erőltetni. Valamiért mégsem illetek össze úgy néz ki.
2019. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy fiatalok vagyunk, de ez fura többször költöztünk már Nyugat-Dunántúlra, ez most a 4. alkalom de most valamiért nem sikerült itt semmi, nem lett szorosabb a kapcsolatunk, sőt otthon jobb volt itt elhanyagoltuk egymást én elkezdtem féltékenykedni aztán összevesztünk. Nem értem.
2019. szept. 10. 13:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Viharos kapcsolatunk volt egyébként tele érzelmekkel, szenvedéllyel.
2019. szept. 10. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:

A viharos kapcsat nem a jó kapcsolat szinonímája, hanem a nyugodt az.

3,5 éven keresztül ment a szakítás-újra együtt műsor, ez átlagban 7 havonta szakítás volt. Ez így nem komoly és nem kéne erőltetni.

2019. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A megértés mindig megvolt közöttünk. Egymás lelkére hatottunk, ha gond volt se hagytuk el egymást (anyagi gondok, lelki problémák,).

Nagyon sok dolgon mentünk keresztül együtt, gyakorlatilag együtt kezdtük el a felnőtt életet hibákat követtünk el de tanultunk azokból is. Mondjuk teljesen egyikünk se nőtt még fel úgy érzem.

2019. szept. 10. 13:42
 6/8 A kérdező kommentje:

Szeretem még mindig és hiányzik

Nem tudom hogyan fogom tudni elengedni ha arra lesz szükség.

Mindig a szívemre hallgattam vele kapcsolatban eddig.

2019. szept. 10. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az tűnik fel, hogy 5. szakítás. Mi van? 😃 mit csináltok? 😃 szóval ez ilyen „se veled, se nélküled” kapcsolat

Sosem fog öszejönni, hogy normálisan együtt legyetek. Lehet folytatni, akármeddig, 10. szakítást még meg is ünnepelhetitek a szép kerek szám miatt! 😊

2019. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jáá, és nem válaszoltam a kérdésre.


Nem, nem normális, hogy szakítás után újra összejöttök. Ha meghoztok egy komoly döntést, akkor illik tartani magatokat hozzá. Ez így csak bohóckodás és játszadozás.

2019. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!