Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elvesztettem életem szerelmét.

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy ő volt a nagy bumm, az a fajta kapcsolat ami csak egyszer van. Soha senki mellett nem tudtam ennyre önmagam lennni és elengedni magam, sosem kelelt félnem attól hogy bámiért is kinevetne vagy lenézne. Imádtam, hogy romantikus és nem rejtegeti az érzéseit, hogy a sirás sem volt szégyen. Minden nagyon jó volt vele, de sok év után szakitott velem. Azt mondta már gyűlöl és nem is akar engem hallani. Elég hamar talált magának másik párt is. Pedig közös gyerekünk is lett az évek során. Visszatérhet még hozzám? Vagy el kell engedem? Hogyan? Nem tudnék már rajta kivul mással lenni, tényleg életem szerelme és megismételhetetlen. Minden volt amire vágytam.

2019. szept. 12. 17:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nem tudom felfogni,hogy lehetett ennek igy vége és most hogy viselkedhet igy
2019. szept. 12. 17:53
 12/22 nadina1900 ***** válasza:

Hogyan tudott ilyen gyorsan túllépni? Ha valaki azt mondja,hogy gyűlöl és nem akar rólad hallani ott nem most kezdődtek a problémák.Lehet neki a szakítás előtt már régóta érlelődött benne valami.

Ha valóban ő is úgy szerettet ahogy te őt akkor az nem egyik napról a másikra múlik el.

Tehát vagy már jó ideje továbblépett,vagy ő ez az ember akinek nem olyan nehéz túllépnie dolgokon.

Vagy nem lépett túl és most is fáj neki a dolog,de valami megromlott a kapcsolat alatt és nem akarja veled újrakezdeni.

2019. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 nadina1900 ***** válasza:
Vagy szimplán újdonságra vágyik és a másik személy számára csak fellángolás.
2019. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig fogadd el, mert ő tovább is lépett.
2019. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Azert valamivel ki kellett erdemelned azt a megjegyzest, hogy gyulol. Ha csak siman elmultak az erzelmei, akkor csak kozombos lennel a szamara,vagy csak baratkent tekintene rad, na de gyulolni..?
2019. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
hibázott, ami miatt veszekedtünk de annak ellenére is szerettem és szeretem őt és nem akartam elvesziteni, és összekapások után is jött ő is mindig, hogy hiba volt és nagyon szeret és én bennem találta meg amit keresett.
2019. szept. 12. 18:15
 17/22 A kérdező kommentje:
tudom részemről is hiba volt, hogy nem máshogy kezeltem a helyzetet, de nem gondoltma, hogy ettől ide juthatunk.
2019. szept. 12. 18:23
 18/22 anonim ***** válasza:

"Ő is ugyaniy volt ezzel, ebben biztos vagyok. " győzködd csak magad virágszálam...győzködd.


Ő már jó régóta nem volt úgy mint te azt képzeled. Ezt már jó régóta halogatta.


Neked lehet, hogy ő volt a nagy bumm, dehogy neki TE nem az hótbiztos. Különben veled lenne.

2019. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Inkább azt az indokot kellene megkeresni, hogy miért gyűlölt meg? Ha annyira szeretted és a tenyereden hordoztad, akkor erre nem ez a normális reakció hogy meggyűlöl. Vaj van a fejeden tuti!
2019. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
nem fogok rola rosszat mondani.
2019. szept. 12. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!