Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elvesztettem életem szerelmét.

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy ő volt a nagy bumm, az a fajta kapcsolat ami csak egyszer van. Soha senki mellett nem tudtam ennyre önmagam lennni és elengedni magam, sosem kelelt félnem attól hogy bámiért is kinevetne vagy lenézne. Imádtam, hogy romantikus és nem rejtegeti az érzéseit, hogy a sirás sem volt szégyen. Minden nagyon jó volt vele, de sok év után szakitott velem. Azt mondta már gyűlöl és nem is akar engem hallani. Elég hamar talált magának másik párt is. Pedig közös gyerekünk is lett az évek során. Visszatérhet még hozzám? Vagy el kell engedem? Hogyan? Nem tudnék már rajta kivul mással lenni, tényleg életem szerelme és megismételhetetlen. Minden volt amire vágytam.

2019. szept. 12. 17:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ugyan,engedd el. Tudom,könnyű írni/mondani. De egyszer meg kell tenni!

Most még ezt érzed hogy ő volt az. De majd jön egy másik. És mást fogsz gondolni. És az a másik,segít elfelejteni az exed.

Nem érdemes újra kezdeni. És nem is hiszem hogy újra fogjátok majd.

Meg ha talált magának mást elég hamar,akkor nyilván nem volt neki olyan nagy durranás mint neked.

Szóval engedd el. Én is most lábaltam ki. Nem írom,hogy könnyű volt. De oly nehéz se!Akarni kell és mondani magadba hogy menni fog,stb. Tereld el a gondolataid mással(barátnők,család pl). Ha meg dolgozol már akkor azzal is ellehet terelni.

Lásd majd meg,sikerülni fog!

2019. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Rockarc ***** válasza:

Szerintem ez eleg egyertelmu, mar nem fog visszamenni. Azaz csak akkor, ha befullad a masik kapcsolata is. Akkor mar lehet megint jo lennel neki. De az ilyenert nem kar, felejtsd el.


Gyerekes anyukakent is talalhatsz magadnak valakit, ha tul vagy mar a dolgon. Nem lesz egyszeru, de szedd ossze magad, mert amig nem allsz keszen, addig rosszabbnal rosszabb emberek fognak zaklatni.


43F

2019. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!