Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális dolog, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a barátom azért szakított velem mert levágattam a hajam?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk illetve voltunk együtt.

Már a megismerkedésünkkor is hosszú volt a hajam hátközépig érő.

De már baromira untam.

Vékonyszálú a hajam eleve, és nagyon előnytelenül nézett ki töredezett, mindenféle bajom volt vele.

Így úgy düntöttem,hogy elmegyek a fodrászhoz és le is vágattam fültövig érő bubira.

Nem szóltam róla senkinek.

Amikor a pasim meglátott nagyon döbbent arcot vágott és tudtam,hogy ez bajt jelent. Mindig mondta,hogy nagyon szereti a hosszú hajú nőket és, hogy szerinte nagyon jól áll nekem is.

De erre nem számítottam..Fanyalgott és elkezdett veszekedni,hogy ezt,hogy gondoltam.Mondtam,hogy nekem így tetszik és így kényelmesebb.Erre mondta,hogy egy párkapcsolatban erről nem dönthetek egyedül.Győzködtem,hogy úgyis visszanő nem nagy dolog ez.

De azt mondta,hogy csalódott bennem és szakít velem.

Faképnél is hagyott.

Tényleg jogos volt.Legalább szólnom kellett volna előre?

Nagyon bánt ez a dolog...


2019. szept. 15. 23:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Nehogy még téged bántson. Csak kúrni akart,aztán dicsekedni a haveroknak.
2019. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Ti nők állítjátok, hogy ha a párotok meg szeretne változtatni, vagy arra kér, hogy alkalmazkodj, akkor szakítanotok kell. Ennek ez az eredménye.
2019. szept. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

Full kamu, provokativ kérdés, miszerint a férfiak mind csak a külsőségekre mennek.


Vagy egy titkolt meleg aki szeretne fiúkkal levelezni.

2019. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 he84 ***** válasza:
72%
Hát ez egyáltalán nem normális. Ez a fiú egy felszínes, kényes személy, aki csak külső alapján ítél és csak a hosszú haj jó neki. Na de ezért szakítani, te jó ég,... Ez baromság, hogy nem dönthetsz egyedül a hajadról egy kapcsolatban, eléggé fura elképzelése van. Nem érdemel meg téged.
2019. szept. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarlak bántani, és tényleg sajnálom ami veled történt, de nekem is van egy mumusom, ami ha megjelenne a páromon, akivel fél éve vagyok, akkor valószínűleg elhagynám, ez pedig a piercing. Szó szerint undorodom tőle és nem bírom elviselni a látványát. Nem tudnék olyan férfival együtt lenni, akinek van. Bár a valódi reagálásomat nem tudom, hisz nem esett ez még meg, csak mondom, hogy vannak ilyen dolgok. Ha neki a hosszú haj volt a fétise, akkor nem szabad ezen csodálkozni.
2019. szept. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Pont ahogy utolsó írta, ez neki egy fétis. Mindegy, hogy töredezett, vékony szàlú, neked kényelmetlen, stb. Csak minél hosszabb legyen a hajad, mert neki erre áll fel. Szó se volt szerelemről, csak a te hajadon élte ki a fétiseit.

Egy percig se bànd, hogy ennek vége, inkàbb örülj, hogy időben kiderült.

2019. szept. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy nem csak az a baja, hogy levágattál belőle, hanem az, hogy fültövig ér. Sok férfi nem szereti a rövid hajat, akinek meg a nagyon hosszú haj a fétise, az meg pláne nem.


Egyetértek abban, hogy úgyis visszanő (bár rövidhajból nem lesz egy hamar hosszú), viszont ha látja, hogy neked ilyen haj stílus jön be, akkor gondolhat arra, hogy továbbra is így fogod vágatni.

2019. szept. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát, azért könyörgöm már..hány évesek vagytok?

Vagy nem normális➡️jó, hogy megszabadultál

Vagy nem szeretett➡️detto

Ugyanaz az ember vagy, és egyáltalán hogy kèpzeli, hogy majd engedélyt kérsz?

A te tested...és még csak nem is plasztikai műtét, csak egy hajvágás, ez egy vicc.Idióta.Örülj, hogy most derült ez ki, bár aki ekkora barom, arra azért vannak jelek.

2019. szept. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Erre van egy alternatív megoldás: lehet venni hosszú póthajat és parókát,akkor neki is meglesz a fétise, neked meg a kényelmed.
2019. szept. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Te is szakítanál vele, ha mondjuk vörösre festené a haját, mert az férfiatlan. Na, ezért szakított ő is veled.
2019. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!