Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Itt hagyott a párom két pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt hagyott a párom két pici gyerekkel. Hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Mostanában csak a telefonját nyomkodta es egyre többet veszekedtünk.A munkahelyen összejött a kolléganőjével,de ezt a mai napig tagadja.Azt mondta hogy ő a legjobb barátja.Volt soknarulkodo jel amire nem tudott nekem választ adni.Egyik éjszaka amikor hazajött a munkából kidobáltam a szekrényből a ruháit es mondtam hogy takaródhatsz.Nem is mondott semmit hogy bocsánat vagy beszéljük meg hanem összepakolt es elment.Termeszetesen a nő jött érte és hozza költözött azzal az indokkal hogy ahol most élünk itt nincs barátja es a nő befogadt mint a legjobb barátot.A munkahelyen is ezt adagoltak be mindenkinek de senki nem hiszi el.Mert már láttak őket többször is eltűnni 1 órára.Nagyon szeretem a mai napig.Kertem hogy beszéljük meg kezdjük újra .Megbocsátok neki a gyerekek miatt,de nem hajlandó rá.Engem okol mindenért.Egy hete koltozott el.Nem tudom feldolgozni a gyerek mindig sír apát hiányolja.Jart már valaki így?Van rá esély hogy vissza jöjjön?

2019. szept. 29. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom ami történt..😐


Sajnos nincs rá esély, vagy ha van akkor az nagyon kevés.

Nem azért mert a gyerekei nem fontosak hanem mert most egy másik nőbe szerelmes (az meg egy másik kérdés h veled akar - e együttélni)

2019. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Ne akard, hogy visszamenjen. Megcsalt, megalázott, hazudott neked.

Ez a kapcsolat tönkrement, vége lesz mindenképpen. :(

A gyerekek miatt pedig fölösleges kibékülni, mert úgyis állandóan veszekednétek ezután és csak ők szenvednének miattatok.

Nagyon nagyon sajnalom, ami történt veled, de engedd el a párod, jobb lesz neked nélküle.

2019. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen embert ne akarj vissza... főleg hogy téged okol mindenért,és még mindig hazudik a nővel kapcsolatban.
2019. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Fel kell nőni. Felelősségvállalás, önismeret, meggondoltság.

Az hogy ő mennyire trágya ember, az más, de te meg gyereket vállaltál vele, és hagytátok a kapcsolatot idáig poshadni.

Legközelebb legyen legalább egy minimális önismeretetek amikor kapcsolatot kezdtek.


Sajnálom....

Minden rendben lesz.

2019. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom ami történt. Én a párommal 5 évig voltam együtt. Hamarosan én is gyermeket és esküvőt szerettem volna. De titkon kavart már sajnos évek óta a "legjobb barátnőjével". Voltak nekem is uralkodó jelek, de ugye mindig lehurrogott, hogy csak barátnő. Miért is mondta volna az igazat, hazudni könnyebb. Miután szakítottunk rögtön össze is jöttek. Ez már lassan 2 éve történt azóta is együtt vannak.


Tudom nem lehet összehasonlítani az esetünket, csak azért írtam le, mert szerintem ha menni akar jobb ha megy. Ha neki az a nő a minden, akkor legyen vele. És te pedig szépen lassan majd találsz valakit akinek te vagy a minden. Aki csak érted eped, mert 100%, hogy van ilyen. És a gyermekeknek is 100% jobb lesz így mint ha együtt mardtatok volna. Mert ha ő nem szeret idővel úgyis jöttek volna a viták és a nem tetszések. És a gyermek akkor boldog, ha az anyukát boldognak látja.


Úgyhogy szorítok, hogy sikerüljön elvonni egyelőre a figyelmed.

Nekem az segített, hogy magamra koncentráltam. A karrieremre a saját fejlődésemre ezt az időt. Meg sportoltam és barátokat szereztem.

Neked a gyermekeid is ott vannak, akiket nevelned kell ők is lefoglalják az idődet.


Aztán egy év után rám is rám talált a szerelem. És még magam sem hiszem el, hogy valaki így tud engem szeretni. Neki nincs egy lány barátnője sem. Egy picit sem kell bizalmatlankodnom, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy ő csak velem szeretne lenni és ő velem szeretne boldog lenni.


Aki menni akar hadd menjen!


Légy nagyon erős és pozitív, mosolyogj sokat és ne hagyd, hogy a múltad határozza meg a jelenedet és a jövődet.

2019. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Sajnálom, ami történt, biztosan szörnyű, de tettél valamit azért, hogy a kapcsolatotok rendben legyen? Töltöttetek külön időt, vagy csak a munka és a gyerekek voltak?

Trágya dolog amúgy, amit tett, de minek hazudnak, ha senki nem hisz nekik? A főnöke helyében kirúgnám mindkettőt.

2019. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Odáig olvastam, hogy elzavartad.

Ha kidobtad, mit akarsz feldolgozni?

Ha esze van, nagy ívben elkerül téged.

2019. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
29%

"Itt hagyott a párom"

"kidobáltam a szekrényből a ruháit es mondtam hogy takaródhatsz."

Nem ő hagyott el,hanem te dobtad ki. Szóval kamu ez a story.

2019. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Tulajdonképpen te küldted el, jobbat nem is tehettél volna. Most meg azt szeretnéd, ha visszajönne? Kezdődne minden elölről! Nem lesz könnyű a helyzeted, de bízom benne, hogy helyt állsz majd és az önbecsülésed is megmarad!

A pasi éljen a választottjával, előbb-utóbb őt is meg fogja csalni, hazudni fog neki is. Az ilyenek nem változnak...

2019. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Bármilyen sértő is rád nézve az egyébként csak feltételezett "megcsalás", ez a kidoblak, aztán beszéljük meg, szóval hiteltelenné tesz az efféle drámahiszti. Ez tipikus "jelenet". Előbb el kellett volna kapni a csákó grabancát, hogy valljon színt. De feltételezéseken alpuló hisztivel csak magadat járattad le sajnos.
2019. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!