Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Itt hagyott a párom két pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt hagyott a párom két pici gyerekkel. Hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Mostanában csak a telefonját nyomkodta es egyre többet veszekedtünk.A munkahelyen összejött a kolléganőjével,de ezt a mai napig tagadja.Azt mondta hogy ő a legjobb barátja.Volt soknarulkodo jel amire nem tudott nekem választ adni.Egyik éjszaka amikor hazajött a munkából kidobáltam a szekrényből a ruháit es mondtam hogy takaródhatsz.Nem is mondott semmit hogy bocsánat vagy beszéljük meg hanem összepakolt es elment.Termeszetesen a nő jött érte és hozza költözött azzal az indokkal hogy ahol most élünk itt nincs barátja es a nő befogadt mint a legjobb barátot.A munkahelyen is ezt adagoltak be mindenkinek de senki nem hiszi el.Mert már láttak őket többször is eltűnni 1 órára.Nagyon szeretem a mai napig.Kertem hogy beszéljük meg kezdjük újra .Megbocsátok neki a gyerekek miatt,de nem hajlandó rá.Engem okol mindenért.Egy hete koltozott el.Nem tudom feldolgozni a gyerek mindig sír apát hiányolja.Jart már valaki így?Van rá esély hogy vissza jöjjön?

2019. szept. 29. 10:23
1 2
 11/15 grafno ***** válasza:
72%
Ismerősöm amikor megszult a felesége akkor 1hetre rá lepattant. Azt mondta sok neki a gyerek, felelősség stb. A csaj total kilett. Volt pszichiátrian, nem evett, totál lefogyott, öngyilkos akart lenni. Nem értette, miért kellett őket elhagyni. 6honappal később vissza ment a papa és akkor sem lett semmi sem jobb, a srác csak magával foglalkozott a gyerekkel semmit. A csaj meg elküldte a picsbe. Neki nem jött be ez. Most még egyedül van a nő a kicsivel. Jön másik hapsi aki majd szeretni fogja őket esetleg téged is.
2019. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

Életed legjobb döntése volt, hogy kidobtad! Eszedbe se jusson visszafogadni!

Zárd le, gyászold el, és élvezd ki, hogy kicsit szingli vagy. Utána lesz majd másik, és ennél a sz.ar alaknál csak jobbat találhatsz.

Most ijesztő, hogy egyedül vagy a gyerekekkel. De semmi se lesz jobb, ha megalázkodsz.

Keress ügyvédet, gyerekelhelyezést, gyerektartást, válást kezd el intézni, és szedd össze magad.

A gyerek se vesztett semmit, ha őt se keresi ez a sz.arházi. Legyél nyugodt, beszélgess vele sokat, magyarázd el az ő szintjén, hogy apa nem fog itt lakni. Ha látja rajtad, hogy erős vagy, nincs pánik, akkor hamar elfogadja.

2019. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%
Semmi értelme nem lenne annak, ha visszajönne, mivel te nem bocsátanál meg neki. Tele vagy gyűlölettel iránta (lehet, hogy jogosan), magyarázatot vársz, és büntetnéd egyfolytában. Ha visszajönne, egyfolytában az orra alá dörgölnéd, veszekednétek, és minden alkalommal visszaküldenéd a ku..jához. Ennek így semmi értelme nem lenne. Te sem szereted már őt, csak vissza akarod kapni a megszokott életedet.
2019. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban összejött a másik nővel, akkor ő már vele akar lenni nem veled.


Ha meg tényleg csak barátok akkor meg hülye lenne vissza menni abba amit rápakoltál.

2023. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés volt. A kérdező kiírta és eltűnt. Köszönjük a figyelmet.
2023. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!