Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Írjak az exemnek, akivel évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak az exemnek, akivel évek óta nem beszéltem, de érdekel, hogy mi van vele azóta?

Figyelt kérdés
Nem voltunk együtt sokáig, de rengeteg közös élményt szereztünk, viszont a párkapcsolat mégsem működött kettőnk között, így vége lett. Utána még egy ideig beszéltünk, de már inkább csak viták voltak, ezért megszakadt a kapcsolat is. Mostanában viszont több dologról is ő jutott eszembe, és kíváncsi lettem, hogy vajon hol tart most az élete, mi történt vele azóta, merre van egyáltalán. Jó ötlet lenne írni neki, vagy ezzel csak azt érném el, hogy előbb-utóbb előjönnének a régi dolgok és megint összevesznénk?

2019. szept. 29. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Közös ismerős?
2019. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdemes!
2019. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy közös ismerősünk van, de őt is csak exem miatt ismertem meg, vele nem nagyon beszélgettem akkor sem, így sajnos őt sem lenne értelme felkeresni.
2019. szept. 29. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ennyi idő után neki is megvan saját élete,kapcsolata esetleg családja.Ha nem az a célod,h belerondíts ebbe akkor éreklődhetsz hogylétéről,ebben szerintem semmi kivetnivaló nincs.
2019. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi szándékom nincs. Ha lehet hinni a profiljának, akkor szingli, tehát elvileg nem kockáztatnám, hogy problémát okozzak, de tényleg nem is ez lenne a célom. Régebben nagy tervei voltak, érdekelne, hogy sikerült-e megvalósítania őket.
2019. szept. 29. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Felveheted vele a kapcsolatot, de ezzel vállalod a csalódás kockázatát is. Ha fontos neked még mindig, akkor hajrá! :-D
2019. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én férfiként mondom, hogy nem örülnék neki, hogy ha ex zaklatna. Nem értek véget szépen a kapcsolataim.

Egyik exem egyszer bejelölt váratlanul.

Mivel nem igen voltam rendesen túl rajta, meg első nagy szerelmem volt, csak reménykedtem, hogy azért keres, amiért szeretném, hogy keressen. De végül csak barátkozni akart.

2019. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!