Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehetséges egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges egy nő részéről hogy 4 hónapon keresztül csak megjátszotta a szerelmet?

Figyelt kérdés

Szakítottunk 1 hónappal ezelőtt. Jelenleg úgy érzem, hogy sosem szeretett, próbálom keresni de semmilyen üzenetemre nem válaszol. Telefont nem veszi fel, sms/e-mail/viber üzenetekre semmi válasz. Most teljesen úgy vagyok vele, hogy nem is szeretett. Pedig nagyon jelét adta, fantasztikus volt vele a szex, bemutatott a szüleinek, "egyen"pólónk is volt...


Szerintetek? Vagy simán csak továbblépett? (Ő szakított.)


2019. szept. 29. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy szeretett, nem lépett még tovább, de nála a szakítás mint nagyon sok más embernél azt jelenti vége és egyszerűbb lezárnia így.
2019. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt az oka a szakításotoknak?

A lány nem játszotta meg magát, csak mivel szakítottatok, ezért teljesen érthető, ha nem akar veled kapcsolatban lenni, pl. telefonálni veled..stb.

2019. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem, kb 4 hónapig játszotta meg.

Előttem, ismerősei, rokonai, barátai előtt. Még az ágyban is azt adta, mintha rózsaszínködben úszna. Majd elém áll és mondta, itt a vége, mert elérte amit akart és eltűnt az életemből.

2019. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy titokban kúrogatott még rajtad kívül 1, 2, akárhány fickóval, és talált egy nálad "jobbat". Olyan nincs, hogy egyik napról a másikra hirtelen minden megváltozik, és szakít veled, én azt gyanítom, hogy volt valaki a háttérben, és miatta dobott téged. Szerintem az ilyen ember után ne rohanj, tudom, hogy most rossz, de próbálj tovább lépni. Talán csak pótlék voltál neki, talán "kiszeretett" belőled, és voltak jelek, csak te nem vetted észre, ezt ne tudhatjuk. Viszont az csak őt minősíti, ha ahelyett, hogy megbeszélte volna veled az esetleges problémáit, mindenféle magyarázat nélkül lelépett, és nem is akar veled szóba állni. De jobb is így, amennyire ismerem az embereket, még ha beszélhetnél is vele, akkor sem mondana igazat, sőt, még ő lenne felháborodva, hogy miért akarod tudni az okokat. Ha eddig nem adott őszinte magyarázatot, akkor később sem fog.
2019. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy profi színész, vagy más került a képbe. Vele talán nincs egyenpólója, viszont mindenben lenyűgözi. Igen, az ágyban is.
2019. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, nem ismerjük. Ha ő lezárta, akkor ez van, majd túlleszel rajta.
2019. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!