Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Harcolni vagy elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcolni vagy elengedni?

Figyelt kérdés
Én 38 ö 39 éves!4 Éve ismertem meg öt!Én is csaj ö is csaj!Barátok voltunk de bele szerettem ,ö elmondta ,hogy sose volt növel de próbáljuk meg!Sosem szerettem igy senkit,ahogy öt!Mindent de mindent elnéztem neki csak ne veszitsem el ,aztán jött egy pasi az életében és szó nélkűl letiltott ezt még 3 szor eljátszotta éreztem rajta nem érdekli ez a kapcsolat aztán fordult a kocka féltékeny lett ha látta ,hogy irtak a képem alá ö is irt amit addig nem!!Én most kemora járok ,több honapja nem találkoztunk ,tegnap eréjeseben rá kérdeztem ,hogy nem akar már találkozni? Nem irt rá semmit ezért irtam keresek mást ,persze dacból ö erre letiltott mindenhonnan és nem tudom ez már a legvége -e? Azt éreztem,hogy szeret és féltékeny de ezek szerint csak beképzeltem!

2019. okt. 1. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd! Ha akar még valamit, akkor visszajön. Ha már nem, akkor minek alázkodnál meg annak, aki ennyire semmibe vesz?
2019. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.Csak akkor vagy jó neki,ha épp más nincs.
2019. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A Betegségem elején felajánlottam neki,hogy mivel beteg lettem elengedem mert nincs jogom feltartani de hallani se akart róla!Még egyik nap azt mondta egyűtt végig csináljuk!Öszinte leszek nem vagyok olyan mint régen ,naponta volt hogy tiltott és be ismerte ,hogy nem volt rá oka!
2019. okt. 1. 09:05
 4/15 anonim ***** válasza:

Állandóan letilt? Hűha, ez nem valami konfliktus kezelés.

Szerintem ez az egész iszonyatosan kusza. Ha keres, akkor jó, de egyébként hagyd őt. Valószínűleg szeret téged valamennyire, de kérdés, hogy mennyire

2019. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen ebben a hónapban ez a harmadik,hogy letilt
2019. okt. 1. 10:24
 6/15 anonim ***** válasza:

Sajnos játszik veled. Kapcsolatfa nem kell, de az egója imádja, hogy odavagy érte leplezetlenül. Mert ezt az érzést gondolom a pasijától nem kapja meg. Le kell tiltsd. Valahol ez is a gyógyulásod lépése, hogy őt, aki szintén egy rákos sejtje a lelkednek, ki kell hogy vájd.

Remélem kicsit elgondolkodsz rajta hogy egészséges embert is lelkileg kinyír egy ilyen csikicsuki, hát még valakit, aki komoly betegséggel harcol.

Erőt és kitartást kívánok, gyógyulj meg mihamarabb!

30n

2019. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm . igen jól láttod,amúgy Pasikkal is ezt játsza tiltja öket egy idö után...Nahát ennyit biztos senki nem kinlodik vele senki mint én!Mas ember csak fele szeretetnek is örűlne ebben a világban.
2019. okt. 1. 12:45
 8/15 anonim ***** válasza:
"Mas ember csak fele szeretetnek is örűlne ebben a világban." Ez egy nagyon buta mondatod volt!!!! Ha a szemléleted is ilyen (nem csak elszolás?) akkor nagy baj van nálad!
2019. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert?Szerintem sokak vágynak arra,hogy szeressék öket..... A Baj a te agyadban van.
2019. okt. 1. 13:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg: 39 évesen nem ott kellene tartani, hogy letilt innen-onnan. Dedós dolog. Most bizonyára különösen jól esne, ha lenne melletted valaki, de biztos, hogy nem egy plusz nehezítő körülmény lenne ezzel a hozzáállással?
2019. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!