Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Harcolni vagy elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcolni vagy elengedni?

Figyelt kérdés
Én 38 ö 39 éves!4 Éve ismertem meg öt!Én is csaj ö is csaj!Barátok voltunk de bele szerettem ,ö elmondta ,hogy sose volt növel de próbáljuk meg!Sosem szerettem igy senkit,ahogy öt!Mindent de mindent elnéztem neki csak ne veszitsem el ,aztán jött egy pasi az életében és szó nélkűl letiltott ezt még 3 szor eljátszotta éreztem rajta nem érdekli ez a kapcsolat aztán fordult a kocka féltékeny lett ha látta ,hogy irtak a képem alá ö is irt amit addig nem!!Én most kemora járok ,több honapja nem találkoztunk ,tegnap eréjeseben rá kérdeztem ,hogy nem akar már találkozni? Nem irt rá semmit ezért irtam keresek mást ,persze dacból ö erre letiltott mindenhonnan és nem tudom ez már a legvége -e? Azt éreztem,hogy szeret és féltékeny de ezek szerint csak beképzeltem!

2019. okt. 1. 08:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ö lett volna jó de hát nincss.Van egy ismerösöm ráirt FB-kon és átkűldte neki a levelem ha letiltja tényleg nem keresem többet !!!!Es szerintem is dedos dolog,ha baja van mondja el!
2019. okt. 1. 15:56
 12/15 A kérdező kommentje:
ugy alakkkult hogy ujra letiltott majd képeket kűldott de semmire se válaszolt majd én tiltotam
2019. okt. 11. 12:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az ovit szüntesd már be.
2019. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
anyukád kapartatott volna el
2019. okt. 11. 15:15
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, pár válasszal ezelőtt még helyeseltél velem, most mef privátban leköcsögözöl, meg hogy anyám kapart volna ki?

Ennyire nem veszed észre, mennyire mérgező ez a nő rád nézve, a tiltogatás meg ovi szint? Nem kell ám asszisztálni a hülyeségéhez. De valahol szerintem ezt a drámát élvezheted, ha még mindig nem küldted el melegebb éghajlatra. De én vagyok a köcsög. Ám legyek

2019. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!