Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire jó az, ha valaki csakúģy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az, ha valaki csakúģy "eltűnik", mint szürke szamár a ködben? Miért nem lehet megmondani az igazat, hogy ennyi volt, nem akar többet találkozni vagy megismerkedett valaki mással?

Figyelt kérdés
Értem ezt hónapokig vagy akárcsak hetekig történő ismerkedés esetén. Nem lenne őszintébb, ha elmondaná az igazat a másik fél?

2019. okt. 1. 19:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

Sokat csalódhattál, ha egyből gerinctelenségre gondolsz. Ha nem volt semmi erre utaló dolog, és minden gördülékenyen ment, akkor baj is történhetett.

Én is csak azt tudom tanácsolni, ha összejárogattatok már, hogy nézz el felé, nincs ebben semmi rossz ilyen esetben.

2019. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak ilyen szar emberek, nem jelentettél neki semmit. Ennyi.
2019. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem kor függő dolog ;( sok ilyenbe belefutottam énis.
2019. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Megosztotta facebookon, hogy kapcsolatban mással. Úgyhogy lendületből töröltem és tiltottam mindenhonnan.


Na ezért volt női megérzésem "gerinctelenségről".

2019. okt. 4. 18:13
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azta mekkora egy patkány !!

Sajnálom :(

2019. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt 40 körüli hapsi, 3 hónap után se szó, se beszéd eltűnt. Élt-virult, csak meggondolta és nem jelentkezett többet.

Néhány hónap múlva rámírt, találkozunk-e.

Nem.

2020. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyáva volt és nem akarta megmondani a szemedbe, hogy vége. Ismerős szitu, sajnos.
2020. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!