Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem is szeretett, csak szamár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is szeretett, csak szamár voltam?

Figyelt kérdés

Vagy ő maga se tudja? 28 éves nő vagyok, két hónapig voltam együtt ( ha ezt annak lehet nevezni) egy nálam két évvel idősebb férfivel. Minden nagyon szépen indult, minden nap keresett, hívott csak hogy hallja a hangomat. Kb másfél két hete megváltozott minden. ALig keresett, és nem értettem, mi történt. Azt mondta semmi, velem semmi, ő nem ér rá semmire, és zavarja, hogy nem tud kitörni a helyzetéből ( az, hogy még mindig a szüleivel kénytelen élni, miután az exe megcsalta és anyagilag megkopasztotta). Hogy rövidre fogjam, azt modnta nagyon szeret, és szeretne velem lenni, de nem tud,és szerinte túl korán jöttünk össze.

(társkeresőn ismerkedtünk meg.)

Hiába mondtam neki,hogy nekem nem gond, ha nem tudunk mindig találkozni, nem érdekel, hogy az anyagi helyzete most olyan, amilyen. CSak az érdekel, hogy tudjam, fontos vagyok neki, éshogy velem akar lenni. Velem akar lenni, mégis szakítottunk. Én gy vettem ki, nincs még túl az exén. Minden más csak körítés.

EGyszerűen nem tudom, miért van ez. Nekem az exemet, akivel egy évig voltam együtt, egy évig tartott míg kihevertem, addig nem ismerkedtem. Félek, hogy már nem fogok bízni férfiben. Nem tudom, hogy bízhatnék meg.Olyan szépen indult és bumm, ez lett. Ha túl is teszem magam ezen, nem akarok páncélt növeszteni, pedig érzem, hogy egyre bizalmatlanabb leszek.



2016. jan. 6. 14:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Tegnap szakítottunk. Úgy érzem meghalok. És ez már a harmadik eset életem során.( egy másfél és egy 14 hónapos kapcsoaltom volt eddig). CSak az vígasztal h tudom h túlélem (még). De minden ilyen alkalom egy nagy páncélt von körém..
2016. jan. 6. 14:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, hogy bekavart újra az ex, vagy más nő... sajnos ez a csóka nem tudott kiállni melletted, csak egy próba voltál neki... :(

Ha veled akarna lenni, nem szakít. Próbáld meg elfelejteni, vannak még gerinces pasik, akik nem csak "próbálkoznak" pár hónapig.

De 2 hónap nem nagy idő, szurkolok, hogy találj végre egy normális pasast, mert az írásod alapján tök szimpi csajszi vagy. ;)

22L

2016. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a hirtelen változásnak valószínűleg az lehet az oka, hogy megint képbe került az ex (talán már ki is békültek), vagy pedig a társkeresőn felbukkant egy újabb személy. Ha 2 hónapig minden rendben volt, szinte esélytelen, hogy csak úgy hirtelen rájött ez a hiszti.
2016. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. Az külön jól esik, hogy 28 évesen még csajszinak számítok :) bár a korom nem zavar, hála Isten, úgy gondolom, még fiatal vagyok, hogy megtaláljam a párom. Csak tudnék bízni, és tudnám ezt az embert felejteni. Annyira sajnálom, hogy így alakult. Én is úgy érzem, itt valami nem tiszta. Vagy már az elejétől fogva ilyen volt, csak jól titkolta? ( ennyi idő alatt mondjuk simán tudott kamuzni..hogy bedőljek neki.) fogalmam sincs.
2016. jan. 6. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy év után derült ki, hogy a barátom ugyanúgy ismerkedett társkeresőn, miután összejöttünk. Úgyhogy vannak, akik ügyesen hazudnak...
2016. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kevés az esély, hogy csak simán ilyen becsületes és azt mondja nem áll még készen. Lehet jött valaki, aki szimpatikusabb, vagy az önbecsülésével is lehet gond. Lehet depis, mert anyagilag és minden egyéb szempontból padlóra került.

Attól pedig ne félj, hogy nem fogsz már bízni. Ha lesz olyan, aki megérdemli nem fog gondot okozni a bizalom kiépítése.

Egy valamit pedig érdemes megjegyezni: frissen szakított férfivel, vagy akinek szeretője vagy és elhagyja miattad az exet csak ugródeszka vagy.

Persze vannak kivételek, de kevés.

2016. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

soha nem lennék szerető

nem frissen szakított, hanem már egy éve. amikor összejöttünk, azt mondta túl van már rajta.

de igenis félek bízni, benne is bíztam.

2016. jan. 6. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló történt legutóbb, pár hónap kapcsolat után.Azt mondta, hogy szeret és velem akar lenni, aztán szakított, mert ő mégsem készült fel erre a kapcsolatra, és túl gyors volt ez neki... Én türelemmel voltam iránta, és meg is beszéltük, hogy lassítunk kicsit. Ő viszont nem tett semmit, csak a saját problémáit hajtogatta.

Engem az vigasztal, hogy attól mert valaki nem tudja eldönteni, hogy mit akar a másik embertől, de legfőképpen saját magától, az bizony nem az én hibám. Nem én vagyok az, aki felelőtlenül és gerinctelenül viselkedik.

2016. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szoros kapcsolatok megszünte hasonlít a gyász megélésével,s annak feldolgozásához 12 hónap szükséges.(Ennél lehet hosszabb is valamivel.)

Ha valaki a 12 hónapot megszakítja egy újabb kapcsolattal,annak feldolgozása megszakad,és az megzavarja az új kapcsolat kialakulását.

Barátod valószínűleg még nem dolgozta fel válását.


A szeretet-ha igazi,és nem csupán erotikus vonzalom-örökké tart.Azt egy válás nem zúzhatja össze,csak a kifejeződését változtathatja,akadályozhatja meg.

Barátodat exe könnyűszerrel visszacsábíthatja,ha akarja.Ezt csak valami súlyos megcsalás miatti undor teheti lehetetlenné.

2016. jan. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!