Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet túllépni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni azon, hogy akit mindennél jobban szeretsz eldob magától?

Figyelt kérdés
10 éve voltunk együtt, már az esküvőt is terveztük, 26 évesek vagyunk. Mióta szakított velem, minden nap ordítva bőgök, általában be is lázasodom. És ennek már 2 hónapja. Szerintem sosem lesz vége. Nem tudom elfogadni, hogy csak így eldob, hogy nem kellek neki. Nemrég még ő is velem tervezett mindent, most meg már teljesen lesz*r. Együtt is éltünk, annyira jó volt együtt, nem tudom elképzelni nélküle az életem, semmit se tudok nélküle elképzelni. Hogy lehet ezen túljutni? :( tényleg azt hiszem, hogy sehogy. Volt, aki sose jutott ilyenen túl (szóval évekkel később sem)? (én vagyok a lány)
2019. okt. 4. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
3 év után dobott az exem. Pokolian fájt, főleg, hogy ő neki már másnap volt távkapcsolata. 3 hónapig még együtt éltünk anyagiak miatt. Életem legrosszabb 3 hónapja volt. Hallani azt ahogy negédesen beszélnek egymással és én csak bőgtem, tomboltam és vagy 3x idegösszeroppanást is kaptam. Nem ettem vagy ami le is csúszott jött vissza. 22 kilót dobtam le majd amikor sikerült elköltözni hirtelen minden más lett. Rájöttem mekkora fsz egy ember és hogy egy könnycseppet sem érdemel. Rá 2 hétre elhívtak randizni és azóta is azzal a férfival vagyok és tervezzük az esküvőnket. Hidd el, amíg úgy érzed sírnod, tombolnod kell tedd. Add ki magadból és fel a fejjel
2019. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! 😥
2019. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyfajta gyász, meghalt párkapcsolatot, a veszteséget gyászolod.

Fordulhatsz pszichológushoz is segítségért (nem szégyen segítséget kérni de nagyon hasznos lehet).

2019. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

El kell engedned, mert ez az ordítva bőgés annyit jelent, hogy még mindig görcsösen kapaszkodsz belé.

Ne erről szóljon az életed, fiatal vagy még hozzá!

2019. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

Azt gondolom hogy így 2 hónap után ideje összeszedned magad, ès nem az önsajnálatban dagonyázni tovább!


Persze, hogy rosszul èrintett a szakítás, persze, hogy megsiratod, de túlzásba ne vidd. Az èlet megy tovább, ès mèg nagyon sok minden vár rád! 16 èvesen jöttetek össze, felteszem első, ès eddigi egyetlen kapcsolatod volt, persze, hogy elsőre úgy èrzed, hogy itt a "vèg", nem tudod hogy lesz nèlküle, ez az első szakítás okozta vesztesèg èrzèsed, mèg nem tudod hogyan kezeld. Szóval normális amiket èrzel.

De mostmár eltelt nèmi idő a szakítás óta, volt időd elsiratni, mostmár ezt a "nyivalokási" szakaszt el kellene hagyni. Ne azzal traktáld magad, hogy hogy tudott elhagyni, mièrt nem szeret már, nèlküle nem tudod elkèpzelni az èleted, hanem pozitív gondolatokkal, cèlokkal vèrtezd fel magad.

Fiatal vagy, előtted mèg az èlet, ès nagyon sok fickó szaladgál mèg a földön. Tűzz ki új cèlokat, járj el sportolni, az különösen jót szokott tenni a lelki állapotnak, járj el a barátnőddel, tanulj valami újat, lènyeg, hogy tereld a gondolataid, ès próbáld magad jól èrezni.

Napról napra jobb lesz. Csak mostmár ne a múltban akarj èlni, ne azzal foglalkozz mit vesztettèl, hanem hogy mit nyerhetsz!

2019. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!