Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudod elengedni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudod elengedni azt a nöt akkit mindennél jobban szeretsz?

Figyelt kérdés
Evesztettem szakitott velem azt mondta hogy ki szeretett belölem.Én mindig szeretni fogom.Sajnos nem tudom vissza szerezni már mással van.Én leéltem volna vele az életem.Hogyan tovább? Nem birom kiverni a fejemböl sajnos.
2018. jan. 14. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első, akivel előfordul. Majd az évek segítenek.
2018. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nagyon rossz ez. Most még nem tudod elengedni, ezen csak az idő segít. Kitartást! És legyél sokat barátokkal.
2018. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meghalt a feleségem (35) a legnagyobb szerelmünk közben. Az idő tompítja kicsit a fájdalmat. De csak kicsit, és sok-sok idő.
2018. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán úgy lehet elengedni, hogy tudod, hogy ő boldogtalan maradt volna veled, ha együtt maradtok. Ezt pedig nem kívánod olyannak, akit szeretsz.


Hidd el, hogy ez jó döntés volt, ha így érez.

legalább nem csapott be, nem húzta az idődet, és majd idővel lesz eélyed találni olyat, aki ugyanúgy oda van érted és bele tudja tenni magát a kapcsolatba, és őszintén értékelni és örülni neked, ahogy te a másikat.

Egyébként csak megjátszás lett volna a részéről.


Ezen nincs mit tenni, el kell fogadni. És idővel elengedni..

2018. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mikeXxX ***** válasza:
0%
Keress másikat probléma megoldva .
2018. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!