Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt feldolgozni, ha rájössz hogy az akit te mindennél jobban szeretsz, hazudik és kihasznál?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy szerelmesek vakok hiába mondanánk bármit
2014. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amilyen rideg és durva a valóság arcon csapása, ugyanolyan rideg és durva a válasz is ez esetben.


El kell vágni magadtól, és kész. Olyannak adtál bizalmat, olyat szerettél, aki nem érdemelte meg. Keress mást, akinek fontos vagy.

2014. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magamat hibáztatom hogy hogyan lehettem ennyire vak? Gyülölöm magam emiatt.
2014. máj. 23. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenki átéli ezt gondolom
2014. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy picit reszletesebben is meselnel rola ? Egyebkent piszok nehez - egy olyan 3 napnyi nem eves,nem alvas utan kezd erosen depresszivve valni .. De : el lehet jarni tarsasagba, konditerembe (nekem ez sokat segitett) , keresni valami olyan baratot,aki kelloen empaitkus a problemaddal es mindent ,mindig kibeszelni ,ne folytsd el magadban,mert akkor belepusztulsz.
2014. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég nehezen. Az első szakításom után 3-4 évig szenvedtem, a második szakításom után kb. 2 évig. Harmincévesen nemigazán érzem azt, hogy meg tudnék bízni bárkiben is. Több olyan nőnél is nem mertem kezdeményezni, akiknél elvileg esélyem lett volna.
2014. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy is fogalmazzak hogy érthetö legyek. Én ezt egy traumaként élem meg. Van amikor reálisan látom a dolgokat, tehát azt hogy kihasznál, és szembe is nézek ezzel. Akkor rámtör a sírás. Utána meg elhessegetem magamtól a gondolatot hogy kihasznál. Mintha nem merném, nem akarnám tudatosítani ezt magamban. Az iránta való szeretetem nem hagyja vhogy hogy reálisan, tudatosan lássam a dolgokat. Én egy öszinte ember vagyok, és voltak már máskor is csalódásaim, de ha az illetö elém állt és a képembe vágta az igazat, azon nyomban tudatosult bennem minden, és hamar túl is tettem magam a dolgokon. Most viszont sunnyogás és hazugság van a másik fél részéröl. Lehet fura, de nekem azzal segítene ha a képembe vágná a valóságot.
2014. máj. 23. 20:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Valahogy nem tudom feldolgozni azt, hogy én neki soha nem akartam rosszat, sosem bántottam, sosem használtam ki semmilyen téren sem, és mégis ezt kapom. Azt hittem ez a rossz, érzéketlen emberek jussa. Ezen meg emberileg nem tudom túltenni magam.
2014. máj. 23. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazabol az lett volna a kerdesem,hogy mi tortent valojaban ? Megcsalt a parod ?
2014. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg, hanem kihasznál.
2014. máj. 24. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!