Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lépjek túl az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl az exemen?

Figyelt kérdés

2 hónapja lassan, hogy vége az egy éves kapcsolatomnak.

Rettentő negatív hatással volt rám az exem, hazudott a legelején egy lányról, írogatott neki és tagadta, miután kiderült, egy hónap után, sikerült megbeszélnünk, de bennem megmaradt a lenyomata. Állandóan féltékeny voltam, bizalmatlan, nem volt köztük semmi a csajjal egyébként, utána le is tiltotta, de zavart nagyon. Fél évig állandóan hisztiztem miatta, nagyon jól tudta, hogy alapból gondjaim vannak a bizalommal.


Aztán egyre több feszültség volt köztünk, mert én mindent meg akartam beszélni, ő meg nem tudott kommunikálni semmiről. Könyörögtem hónapokig, hogy ez így nem jó. Egyre zárkózottabb lett, majd végül, talán ez okozta a kapcsolat vesztét, hogy öngyilkossággal fenyegetőztem, mert azt hittem, majd azzal kiharcolom. De dobott, hogy tönkreteszem.


De ezek ellenére, eszméletlen nagy szerelem volt mindkettőnk részéről. Vagy a mennyország volt köztünk vagy a pokol. A mai napig szeretem őt, tudom, hogy jobb nélküle, de még mindig azt várom, hogy keressen. Pedig nem fog, mégis reménykedem... szakításkor mondta, hogy az érzelmei ugyanolyan erősek, de nem működik. Könyörögtem, hogy adjon esélyt, de megmondta hogy nem változtat ezen a döntésén. Ezelőtt két nappal viszont, azt mondta, menjünk el párkapcsolati terápiára, mert belehal, ha elveszít. :(


Mégis úgy látszik, gyorsan túllépett ő rajtam. Már nagyban csajozik, hallottam róla. (Közel lakunk egymáshoz)


2 hónapban egyszer sem keresett. :(

Rettentően fáj, hiányzik, hogy engedjem el?


24L


2019. okt. 12. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban adj magadnak, az elmédnek időt hogy feldolgozza a szakítást. Adj ÉNIDŐT, legyél csöndben, önmagaddal, a gondolataiddal kutasd fel mi volt az ami nagyon fájt, mi az a hiány amit most megélsz és mire alapult az egész kapcsolat. Miért ment szét, miért gondold azt hogy az ő részéről vége és miért hiányzik ez neked? miért hiányzik ő? igen azon kívül hogy szerelmes az ember de mi a valódi oka? mi az, ami ilyen nagy hiányt, és fájdalmat okoz? miért ragaszkodsz valami olyanhoz ami téged nem szolgál többé? 22/F
2019. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem piskóta a pasi, ha melletted flörtölt meg irogatott másnak! Ez azt jelenti, hogy nem tisztelt és szeretett téged! Itt kellett volna kiadnod az útját a büdös francba! Ha megtörik a bizalom onnantól kezdve kuka a pasi! Legközelebb lesz ennyi önszereteted és önbecsülésed, hogy ezt nem fogod engedni soha senkinek mégegyszer!!!!

Az öngyilkossággal fenyegetőzés meg tényleg a legalja! Én is menekültem volna tőled!

Legközelebb okosabb leszel!

2019. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan voltam az exemmel, iszonyat szerettem de egyre inkább eltávolodott tőlem félre ment többször amit sajnos csak késön tudtam meg, túl későn. Szabályosan gyilkoltuk egymást főleg miatta, nem volt már se szex se érzelmek se semmi. Elegem lett kiraktam, marhára hiányzik de ezek csak a logikátlan érzelmek ha logikusan belegondolok. Nem kaptam tőle semmi, csak bántott fizikálisan és mentálisan is, ahogy csak tudott. Szenvedek most mint egy állat, ő meg már mással vagy másokkal éli a kis világát, szabályosan tönkre tett...

Ne adj neki több esélyt, ha vissza is jön majd valamikor csak nosztalgiázni akar semmi komolyat, mindig gondolj a legroszabbakra ne hagyd h azokat elbagatelizáld. Keress mást, szeresd őt és egy idő után elfelejted. Mert csak még jobban tönkre teszed magad, szeresd és becsült saját magadat annyira hogy ne légy olyannal aki csak kihasznál nem szeret és bánt. Miközben nem ez lenne az alapvető funkciója.

Én még csak egy hete h szakítottam vele, de vele álmodok ő jár a fejemben és majd belehalok. De a logikus értelmes részem tudja hogy semmi értelme se volt már lehuzott semmibe vett kutyaként kezelt stb. és még félre is járt. Nem vettem magamat se semmibe, ezt ő is valószniüleg észre vette így ő se vett semmibe.

Tudom h nehéz, tudom h fáj, de sajons az élet nem olyan mint a mesében hogy nagy szerelem örökké tart vagy hogy minden szép lesz egyszer. Egyedül nem tarthatsz fent egy kapcsolatot mert ehhez két ember kell, két olyan embere aki szereti egymást és becsüli is.

Ha ma holnap felhívna az exem h megint összejöjjünk? elgondolkoznék rajta, egy nosztalgia vagy búcsú szexet megejtenék vele esetleg és utána elküldeném a fenében. Ne dölj be neki, a saját magad javát nézd mert itt te vagy a fontos és nem ő.

2019. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Hú az aztán marhanagy szerelem lehetett. Inkább fellángolás volt.


Te meg betegesen ragaszkodsz hozzá miközben ő boldogan éli az életét és lesz**ar téged.


Sokmindent mondanak az emberek, de mikor vége egy kapcsolatnak teljesen máshogy nézik a dolgot és elfelejtik amit mondtak, vagy éppen már nem számít semennyire sem.


Azt siratod akit nem kéne. 2 hónapban nem keresett....eleve naiv voltál, hogy még vártál arra, hogy keresni fog.


Ő éli vidáman az életét, ez a kapcsolat, és te, nem hagyott benne mély nyomot.


Neked is ezt kéne tenned.


Menj el kicsit vásárolgass foglalkozz magaddal, új ruha, menj el fodrászhoz, egy új stílus hajszín, egy körmös, egy szolárium, menj el egy masszázsra.

Ha vannak akkor csináljatok programot barátaiddal.


Kicsit foglalkozz most magaddal.


lényeg, hogy ne otthon ülj a 4 fal között és nézegesd a képeit, meg szomorú brühühü zenéket hallgass miközben brühühüzől.-

2019. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!