Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kezdem elengedni.

Figyelt kérdés
1 éves kapcsolatról van szó. Párom 3 hónapja nem nyúlt hozzám, jelét se adja hogy akarja. Mondtam neki hogy ez nagyon zavar, semmi változás. Nem bírtam tovább, közöltem h nem akarom tovább folytatni. Mindig azt a választ kaptam, hogy 'fáradt vagyok'. Nekem ez nem válasz. 1 hét telt el azóta, igazából volt vádaskodás hogy én megcsaltam,aztán meg szeretlek nem tudok élni nélküled. Hajlottam volna afelé hogy visszafogadom, de kezdem úgy érezni, ez nem fog változni. Szerintetek mit tegyek? 25/l
2019. okt. 16. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mekkora hülye emberek vannak - mármint a barátod - ezen a földön. Ahogy elnézem nem igazán tudja mit akar, néha vádaskodik néha meg könyörög... Lehet hogy most kéne mást keresned amíg még lehet.
2019. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye ő, csak nem szereti igazán a kérdezőt. Egyik fele vádaskodik (amelyik nem szeret igazán), a másik könyörög (amelyik vmiért ragaszkodik, talán szeret).

Engedd el kérdező. Kutyából nem lesz szalonna.

2019. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Savlekotő ***** válasza:
Ha egy pasi hónapokig nem nyúl a párjához mikor már a nő könyörög szexért megalázó módon kutyába téve magát akkor az a pasi az v meleg v szeretőt tart v érzelmi fogyatékos.. Engedd el..
2019. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Ha 3 honapig nem nyul hozzad a parod ott mar nagy baj van. 3 honapja folyamatosan faradt? Szerintem ezt te sem hiszed el. Lehet szeretoje van..vagy csak egyszeruen mar nem vonzodik hozzad es nem erdekled. Vagy vannak olyanok akiknek eleg felevente egy szex. Lehet o is ilyen es ez a gond. Szerintem hagyd a fenebe. A szex az eleg fontos egy kapcsolatban. Nagyon sokan mennek emiatt szet..a valasok felenek is ez az oka. Szoval ne agyalj egy percet sem. Keress mast..olyat aki az agyban is hasonlo mint te. Ugyan annyiszor igenyli..es leteper akkor is ha nem konyorogsz neki.!:)) F/22
2019. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Lefárasztja a mással dugás. Tök mindegy, ez úgyse működik.
2019. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem szeretem eléggé hogy ezt helyre hozzuk. Mondtam hogy úgyis ugyanitt kötnénk ki
2019. okt. 18. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!