Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar elengedni majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar elengedni majd gólyatáborba, szepemberben kezdem az egyetemet. Jogos tőle?

Figyelt kérdés

Azt mondta, verjem ki a fejemből, hogy én oda elmegyek, nincs az az Isten, hogy ő elengedjen. Meg hogy nyugodjak meg, amúgy sem vesztek vele semmit, utána 5 évig ezekkel az emberekkel leszek együtt, stb... mire megkérdeztem, hogy ő volt-e még anno (32 éves), és rávágta hogy persze...


Mi lesz, ha azért nem lesznek barátaim, mert nem voltam ott a gólyatáborban? :(


2015. febr. 22. 10:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne hogy engedjen
2015. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
A gólyatábor nem arról szól, hogy iszol, mint egy vadállat és mindenkit megerőszakolnak. Azok nagyon extrém esetek voltak, a legtöbb teljesen kulturált, és eleve csak abban veszel részt, amiben szeretnél, nem erőszakoskodnak. Meg az elmúlt incidensek óta jelentősen szigorítottak is rajta, szóval megnyugodhat.
2015. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
De ettől függetlenül persze, mi köze van hozzá, mi az, hogy "megtiltja"?
2015. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem oszd meg, hogy melyik egyetemre akarsz menni, úgy könnyebben választ kapsz ;)
2015. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, lényegében nekem sem azzal van bajom, amit közölni próbál, mert megértem, hogy akit szeret az ember, azt félti. Csak azzal, hogy így mondta, hogy megtiltja.
2015. febr. 22. 10:44
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A gólyatábor alapvetően nem arról szól mint amit a tévében lehet mostanság látni és hallani.

Ezt azért találták ki, hogy összeismerkedjenek a későbbi évfolyamtársak.

Nem az a célja, hogy inni és ész nélkül kefélni, ennek közösség formáló célja van, jobb esetben.

Sajnos mára már ezek a táborok is elkorcsosultak és nem is írom le, hogy mi a véleményem ezekről, de szerintem menj el, mert ez egy élmény, de vigyázz magadra.

Ha én lennék a barátod akkor én féltenélek, de ettől függetlenül elengednélek.


27/F

2015. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
PTE bölcsészkar :)
2015. febr. 22. 10:45
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Idővel majd másban is korlátozza az akaratodat, megtilt ezt-azt... Én elmennék a helyedben. Ha ez pedig nála szakítóok, akkor sokat nem vesztettél vele. Lehet, hogy csak félt a mostani megerőszakolós sztorik miatt, de fenntartom az álláspontomat, menj el nyugodtan, ha nem adsz rá okot, ha nem iszol addig, amíg már nem tudsz magadról, akkor nem kezdhet ki veled senki.
2015. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

(a kérdésben természetesen szepTember akart lenni, elnézést :))


Igen, azok miatt valószínű... valamelyik nap is volt erről vmi a hírekben, és be is hívott a szobába és visszapörgette nekem az adást. De én sem hiszem, hogy csak erről szólna a gólyatábor.

2015. febr. 22. 10:49
 10/26 anonim ***** válasza:
14%
Ha elmész, 90%, hogy megdugnak, és ezt ő is tudja. Nem erőszakra gondolok, hanem úgy, hogy te is benne vagy. A környezet és az alkohol együttes hatása sok mindenre képes.
2015. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!