Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kibékülnétek ezután?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékülnétek ezután?

Figyelt kérdés
Az autóbuszpályaudvar váróterméből írok, mert éjszakára behivott a biztonsági őr, hogy ne kint fagyoskodjak. Este osszekaptunk a baratommal, mindketten bután beszéltünk, viselkedtunk a masikkal, ez tény. De o azt mondta lezaraskent h inkább lenne egyedül, de ilyen barátnő nem kell neki, meg hogy bogjek csak, mar krvra unja ezt is. Aztan elment zuhanyozni. En gyorsan osszepakoltam egy hatizsakot es eljottem otthonrol. Alberletben lakunk, az o szulovarosaban, en egy eve költöztem ide hozza. 2 es fel eve vagyunk együtt. 11-ig a Mekiben voltam, amig be nem zart, tudtam tolteni a telefonom, utana pedig eljottem a videki buszmegalloba, mert egyébként is a reggel 6os busszal kellett volna mennem reggel Pestre, gondoltam akkor mit tudok tenni, megvarom itt. A biztonsagi ornek feltunt, hogy csak uldogelek itt, es megkerdezte, hogy varok-e vapamire, majd behivott a varoba. A baratom még nem sokkal azutan, hogy eljottem otthonrol (kb mikor vegzett a zuhannyal, 9 korul) irt Messengeren hogy hova mentem. Nem irtam vissza akkor. Azota nem irt, nem keresett, nem hivott. Hulye kiscsajos hiszti ez, hogy ugy erzem nem szamitok neki? En fordított esetben hivtam volna többször, bocsánatot kérek még ha ugy érzem, hogy nekem van igazam akkor is, és kérem hogy jöjjön inkább haza. Ti mit tettetek volna? Nekem itt senkim nincs, csak a barátom csaladja es baratai, h0zzajuk pedig nem akartam menni, nem szerettem volna, hogy tudjak, hogy osszevesztunk. Ezek utan szerintetek most én keressem? Van értelme kibekulni? Természetesen az sem biztos, hogy ő szeretne bekulni. Illetve azt sem tudom, hogy én mit akarok. Meggondolatlan dolog volt igy belevagni az ejszakaba, de akkor mindenképp el akartam jönni onnan, nagyon bantottak a szavai. Szerintetek azzal, hogy nem keresett úgy igazan, hogy egyáltalán hol toltom az éjszakát, azt mutatja ki, hogy nem vagyok fontos számára? A válaszokat elore is köszönöm! Nyugodtan megirhatjatok azt is, hogy en vagyok egy hisztis kiscsaj, akinek kijarna ket pofon, ha igy latjatok :D
2019. okt. 17. 03:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
igy van,nem vagy fontos számára,én nem erőltetném a helyedbe,zárd le ezt a kapcsolatot.
2019. okt. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Üdv.


Én úgy gondolom, hogy ez még akármi is lehet!

Azt látom, hogy az összeveszés következményéről elég részletesen írtál, viszont ebből sajnos nem egyértelmű, hogy te vagy a "hisztis kiscsaj" vagy a párod nem törődik veled.

Szerintem a legjobb párkapcsolatban is előfordulhat néha, hogy olyan dolgokat vágunk a másik fejéhez amit nem érdemel meg és vagy nem úgy gondoljuk!

Ettől még az nem azt jelenti, hogy fél óra múlva ugyan ezt gondoljuk!

Szerintem itt elég sok mindent kellene mérlegelni!

Milyen sűrűn fordul ez elő?

Milyen vérmérséklettel rendelkeztek?

Milyen toleránsak vagytok egymással szemben?

És még ezer más dolog lehet.

Persze könnyebb azt mondani, hogy szerintem nem szeret és nem is kellesz neki!

Na de, azt sem lehet kizárni, hogy a párodnak is bűntudata volt és ahogy írtad nem sokkal miután elmentél írt is. Ezt követően mire te nem válaszoltál neki joggal gondolhatta, hogy esetleg egy hotelban meghúztad magad és éppen dúzzogsz. Ilyenkor ugyebár a legjobb hagyni mondjuk reggelig leapadni a feszültséget és higgadtan megbeszélni, hogy ki volt a nagyobb fa.sz.

Természetesen ez mind csak egy fikció és ez korán sem azt jelenti, hogy pl én vagy bárki más így cselekedett volna, de személy szerint én tudok azonosulni a párod "döntésével". Ettől függetlenül természetesen simán elképzelhető, hogy már nem szeret és jobb lenne neki nélküled, de ennyi információbol amit leírtál szerény véleményem szerint akárki hibás lehetett a dologban és nem is feltétlenül kell az ördögöt a falra festeni! Ha elfogadsz egy jó tanácsot inkább beszéld meg a pároddal ezt a kellemetlen helyzetet és ne itt kérj tanácsot, mert a sok szűz kotonszökevény megtalál itt is a vadabbnál-vadabb ajánlatokkal! :D

2019. okt. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez aztán az érett, felnôtt konfliktuskezelés. Inkább megfagynál kint éjszaka, minthogy megbeszéld a barátoddal, ki mit szeretne. Nem igaz, hogy nem bírtad volna ki reggelig a barátodnál. A barátod keresett téged úgy igazán. Te vagy az, aki nem áll vele szóba.
2019. okt. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Nekem biztos hogy a végét jelentené. Az én idegeimet ne tegye senki tönkre. Nagyon hosszú kapcsolatban vagyok, de még egyszer sem fordult elő, hogy így beszéljünk egymással, vagy egymás fejéhez vagdossunk dolgokat. Pedig mindketten csináltunk hülyeségeket is.

A másik, eltűnsz az éjszakába és tudja nincsenek barátaid, rokonaid ott és nem érdekli mi van veled, nem jelentesz te neki semmit. Ilyen esetben, ha egyszer keresett, az nulla érzelemre vall. Tőle akár meg is erőszakolhatnának egy sötét utcába, nyugodtan alszik. Mert tudja, nincs kihez menned.

2019. okt. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
A barátodnak adok igazat. Hisztizel. Ha most enged, akkor mindig ezzel zárod le a vitátokat, hogy akkor elmegyek... Ő meg, ha neki van igaza, akkor is kérjen elnézést mert különben elmégy...
2019. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiába békülnétek ki, kezdődne előről. Hány évesek vagytok? Ő is megmondta, hogy unja.
2019. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem igaza van, az ilyen undorító, aljas, hisztis manipulációra amit leműveltél ez a helyes reakció.
2019. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
A barátod helyében tuti nem békülnék ki veled. Hiszti 100%, normális kommunikáció és konfliktuskezelés 0, kell ez a halálnak.
2019. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki válaszát! :) Mindenkit felpontoztam!

Egyébként én 21 éves vagyok, barátom 26.

2019. okt. 17. 13:21
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi történt azóta?
2019. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!