Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kibékülnétek ezután?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékülnétek ezután?

Figyelt kérdés
Az autóbuszpályaudvar váróterméből írok, mert éjszakára behivott a biztonsági őr, hogy ne kint fagyoskodjak. Este osszekaptunk a baratommal, mindketten bután beszéltünk, viselkedtunk a masikkal, ez tény. De o azt mondta lezaraskent h inkább lenne egyedül, de ilyen barátnő nem kell neki, meg hogy bogjek csak, mar krvra unja ezt is. Aztan elment zuhanyozni. En gyorsan osszepakoltam egy hatizsakot es eljottem otthonrol. Alberletben lakunk, az o szulovarosaban, en egy eve költöztem ide hozza. 2 es fel eve vagyunk együtt. 11-ig a Mekiben voltam, amig be nem zart, tudtam tolteni a telefonom, utana pedig eljottem a videki buszmegalloba, mert egyébként is a reggel 6os busszal kellett volna mennem reggel Pestre, gondoltam akkor mit tudok tenni, megvarom itt. A biztonsagi ornek feltunt, hogy csak uldogelek itt, es megkerdezte, hogy varok-e vapamire, majd behivott a varoba. A baratom még nem sokkal azutan, hogy eljottem otthonrol (kb mikor vegzett a zuhannyal, 9 korul) irt Messengeren hogy hova mentem. Nem irtam vissza akkor. Azota nem irt, nem keresett, nem hivott. Hulye kiscsajos hiszti ez, hogy ugy erzem nem szamitok neki? En fordított esetben hivtam volna többször, bocsánatot kérek még ha ugy érzem, hogy nekem van igazam akkor is, és kérem hogy jöjjön inkább haza. Ti mit tettetek volna? Nekem itt senkim nincs, csak a barátom csaladja es baratai, h0zzajuk pedig nem akartam menni, nem szerettem volna, hogy tudjak, hogy osszevesztunk. Ezek utan szerintetek most én keressem? Van értelme kibekulni? Természetesen az sem biztos, hogy ő szeretne bekulni. Illetve azt sem tudom, hogy én mit akarok. Meggondolatlan dolog volt igy belevagni az ejszakaba, de akkor mindenképp el akartam jönni onnan, nagyon bantottak a szavai. Szerintetek azzal, hogy nem keresett úgy igazan, hogy egyáltalán hol toltom az éjszakát, azt mutatja ki, hogy nem vagyok fontos számára? A válaszokat elore is köszönöm! Nyugodtan megirhatjatok azt is, hogy en vagyok egy hisztis kiscsaj, akinek kijarna ket pofon, ha igy latjatok :D
2019. okt. 17. 03:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha 21 vagy akkor legközelebb ne viselkedj úgy, mintha 12 lennél, mert most ez volt a helyzet.
2019. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Délelőtt írt egy újabb üzenetet, hogy ezt hogy gondolom, hogy így elmegyek.

De nem kérdezte, hogy hol vagyok, hol aludtam, semmit. Úgyhogy még mindig nem válaszoltam mert ebben is csak a számonkérést érzem.

2019. okt. 17. 15:00
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
"Délelőtt írt egy újabb üzenetet, hogy ezt hogy gondolom, hogy így elmegyek." Az ilyen lehet aggodalom miatti harag is. Persze ez egyáltalán nem biztos, csak mondom. Mellesleg az se biztos, hogy ő nyugodtan aludt. Nehéz megmondani, hogy mit érezhet. Lehet, hogy zuhanyzás után higgadtabban folytatni akarta.
2019. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Pff.. ne is írj neki többet, kíméld meg magadtól.
2019. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ennek annyi.

Jól tetted, hogy leléptél.

2019. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%
Beszéltetek már?
2019. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
Mázlista a srác, hogy ilyen könnyen megszabadult tőled.
2019. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!