Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem új párja, próbál rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem új párja, próbál rám hasonlítani. De miért?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított a leányzó velem, 1 hónap mulva már össze is jött a jelenlegi párjával. Gyanús volt ,hogy a srác elkezdte nézegetni messengeren a "napi történeteimet", a szakításom elött soha nem nézegette. Köztudott rólam ,hogy nagy sapka mániás vagyok (trucker hat-ek leginkább). A srácot ismerem már pár éve, soha nem hordott sapkát. Viszont most vett egy pont ugyan olyat mint amibe én szoktam mászkálni. (Egyfajta "ismertető" jelemmé vált). Abban pózol az exemmel, ugyan oda vitte most egy hétvégére, ahova tavaly én vittem nyaralni az exemet. Pár közös ismerősöm szerint pedig utánozza a beszéd stílusom és a viselkedésemet is. Ezt miért csinálja valaki? Mire jó ez? Csak kinevetteti magát mert nem egy embertől hallottam már ezeket vissza.

2019. okt. 18. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Most jól értem, hogy arra vagy büszke, hogy még mindig az exeddel meg az új pasijával foglalkozol? Lehet a barátaid mesélik, de kérdést te írsz ki róla.
2019. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azóta már letiltottam őket, nem akartam nézni egyiket se. Persze azóta már nyilván nem látja egyik se a napi történetemet. A kérdést viszont nem azért írtam ki mert velük vagyok elfoglalva, egyszerűen nem értem/értettem ezt a jelenséget.
2019. okt. 18. 18:17
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
a következő a jelenség: fáj h mással van az exed . és azzal nyugtatod magad h a srác téged akar utanozni mert azt hiszed te jobb vagy
2019. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, itt nincs olyan, hogy egyik vagy másik a jobb! Csak fogadd el, hogy vége, ez a csaj nem hozzád való!
2019. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!