Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál a barátoddal emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a barátoddal emiatt?

Figyelt kérdés
A barátom videochaten maszturbált a volt barátnőjével. Nem a lány kereste fel. Nem tudom mit tegyek, két éve vagyunk együtt, együtt élünk. Szerinte ez nem megcsalás, mert a gyakorlatban nem történt semmi.

2019. okt. 21. 15:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

@10-es

Nem ítélkezni akarok, de kérlek magyarázd már el, hogy akkor miért van akkor barátnőd, ha szívesen alszol inkább az exednél? MIért nem az ebéddel vagy együtt? Tény, hogy én nem férfi vagyok, de egyszerűen nem értem ez miért jó.

2019. okt. 21. 18:28
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert jobb több lábon állni az életben.
2019. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12-es: igazad van, ha valakinek gerince nincs akkor legalább több lába legyen
2019. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva, én kiröhögném, szánalmas, nem érdemes vele maradnod. Ha nem megcsalás akkor mi a franc? Virtuális kielégülés a volt asszony társaságában? Szánalmas.
2019. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csinálj Te is egy ilyet ☺ Aztán nézzük meg,hogy szerinte fordított esetben ez megcsalás-e. Biztos az lesz ha Te csinálod. Dobd ki a pitsába azt a büdös kökötsögöt,azt mehet élesbe verni a répát az exéhez.
2019. okt. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kötschögöt*** 😁 hüle telefon
2019. okt. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!