Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban voltam egy ferfival viszont en idokozben szerelmes lettem bele. Bejelentette h megismert valakit es nem akar tobbet talalkozni velem. Ugy erzem megszakad a szivem hogy en mem voltam eleg jo neki. Mit tegyek? Nagyon padlon vagyok

24N


2019. okt. 23. 13:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

...oké kicsit Megmondó Kapitányos lesz, de alapból nem kellett volna szexkapcsolatba kezdeni, főleg ha nem tudod mivel is jár az. Hát ezzel. Remélem tanultál belőle.


Főleg, mert valószínű csak lazán kihasznált amihez te vigyorogva asszisztáltál. A kérdés, hogy MIÉRT.

2019. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Keress egy másik nagydumás, férfias, vicces, jóképű, izmos, pénzes, magas srácot. (Tudom-tudom, ezek közül nem mind volt igaz rá, csak mondjuk a fele. "Bocs.")
2019. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%
Kezdjél egy másik szexkapcsolatba, aztán egy újabba meg egy még újabba, és mindegyiknél reménykedj, hogy majd most megváltoztatod a pasit, és meghódítod a szívét...
2019. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert kell bunkozni 7 eves kapcsolaton voltam tul, ugy gondoltam senkibe nem leszek ujra szerelemes viszint a szex hianyzott , nem hiszem h ez elitelendo
2019. okt. 23. 13:20
 5/29 anonim ***** válasza:
43%
Keress egy normálisat aki megbecsül.
2019. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

Megbeszéltétek, hogy kvázi "használni fogjátok egymás testét", és most csodálkozol rá erre...


Ne szexkapcsolatot keress, hanem párkapcsolatot!

2019. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Koszi,k_vara kedvesek vagytk
2019. okt. 23. 13:24
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

"nem hiszem h ez elitelendo"


Nem, nem elítélendő. Még ez a rinya sem amit utólag írsz erről. Inkább mondanám úgy, hogy naiv vagy és nem vetted figyelembe, hogy egy szexkapcsolat mivel is jár. Hát pontosan ezzel! Csak magadat hibáztathatod!

2019. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%
Menj az NLCafé-ra, ott majd megnyugtatnak, hogy mindent jól csináltál.
2019. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Szerelmes lettem .

Nem tudom mi a fsznak bantotok amikor senkinek semmi rosszat nem tennem.

2019. okt. 23. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!