Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban voltam egy ferfival viszont en idokozben szerelmes lettem bele. Bejelentette h megismert valakit es nem akar tobbet talalkozni velem. Ugy erzem megszakad a szivem hogy en mem voltam eleg jo neki. Mit tegyek? Nagyon padlon vagyok

24N


2019. okt. 23. 13:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy fáj! Máskor majd okosabb leszel, nem hozod magad ilyen helyzetbe.
2019. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2019. okt. 24. 00:00
 23/29 A kérdező kommentje:

Megbeszéltétek, hogy kvázi "használni fogjátok egymás testét", és most csodálkozol rá erre...



Ne szexkapcsolatot keress, hanem párkapcsolatot!



A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.



Ez a válasz nagyon tetszik, ezen valahogy átsiklottan. Lerí rólad hogy fogalmad sincs miért megy bele az ember egy ilyenbe, fogalmad sincs a leírt helyzetről ergó nem tudom mi a p.csanak osztod azt a kevés eszed egy olyand dologgal kapcsolatban amiről fingod nincs.


Nem kapcsolatot kerestem. Hosszú és rohadt gyötrelmes kapcsolaton voltam túl amikor ezzel a sráccal "összekerültem". Nem párkapcsolatot kerestem, és ő sem. Ezzel akkor maximálisan kiegyeztem, még ez idők közben bennem megváltozott, ő meg rámunt és nagyon fáj. Attól még holnap ha felkelek még mindig nem fogok párkapcsolatot keresni (se szexkapcsolatot), mert a 7 éves kapcsolatom annyira tönkretett hogy egy ideig nem szeretnék. Azt hittem élvezhetem egy másik férfi társaságát úgy hogy ne sérüljek, dehát ez se jött össze. Kivonom magam inkább a forgalomból egy időre. Neked meg köszönöm a hasznos ideröffenésed, kommentelj más témákörben mert nem ebben van szakértő

2019. okt. 24. 00:20
 24/29 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy ilyenbe mentél bele, elvesztetted a tartásod, az önbecsülésed, a nőiességed... Vagy önként eldobtad ezeket.

Aztán jött valaki aki nagyon nő...Aki tudja hogy sokat ér, és a férfi is látja ezt...Amit ingyen szállítanak, annak sosem lesz értéke..

Ezt ne bántásként fogd fel, csak gondolkodj ezen.

Szedd össze magad, állj talpra, rakd rendbe az önbecsülésed, ami ebben a helyzetben elég sokat sérült. Ne osztogasd magad! Ne ugorj egyik kalandból a másikba. Tanulj meg egyedül lenni. A magányt ne arra használd, hogy kutakodj utána vagy magad sajnáld. Magadba fektess... Vedd át hol rontottad el, mit kellett volna másképp csinálnod, aztán hagyd a lelked meggyógyulni, és a legközelebbit (mikor már lelkileg készen állsz rá) csináld jól.

Addig meg azon legyél, hogy felépítsd magadban a nőt...mert a férfiak csak arra figyelnek fel komolyan, akiben meglátják a nőt.

És ha vissza akarna mégis jönni, ne engedd vissza, hogy használjon. Itt kezdődik az önbecsülés. Nem tárgy vagy, amit valaki arra használhat, hogy pillanatnyilag jól érezze magát.

És mégegyszer írom, húzz egy erős vonalat. Ne nézegesd, ha szükséges tiltsd le, ne válaszolj neki ha ír, töröld a számát, stb.

Most lehet hogy lehetetlennek tűnik, de sok hónapnyi-évnyi felesleges szenvedést és önsanyargatást spórolsz meg vele.

2019. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Jó, ez így kezd unalmas lenni. Semmi másról nem szól ez a kérdés, csak arról, hogy a többség leírja azt amit mindenki gondol, amire a kérdező ugrik és okoskodik egyet, hogy "úgyse tudjátok miért mentem bele" meg "ezt ti nem érthetitek".


Ennek mi értelme van? Kérdező, mit szeretnél elérni? Mi a célod a kérdéssel?

2019. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

24, igen igazad van, nem megyek bele többet ilyenbe, első és utolsó volt. csak sajnálom hogy pont őt vesztettem el ezzel.


25, sajnálom ha unalmasnak találod, x-eld ki a kérdést, mégis nagyon izgathat a téma hogy a 6. haszontalan kommented hagyod itt

2019. okt. 25. 16:46
 27/29 A kérdező kommentje:
Végül írtam neki még egy üzenetet, amiben leírtam hogy nekem ez mennyire rosszul esik most , és reméltem volna hogy köztünk is lehet valami egyszer ... valahogy megnyugodtott tőle a lelkem hogy leírhattam neki
2019. okt. 25. 17:01
 28/29 anonim ***** válasza:
Ezzel csak azt éred el, hogy tudja, bármikor fütyülhet és mész is. Mert menni fogsz, nem vagy hajlandó elengedni. Te csak akkor leszel a barátnője, ha már nem maradt jobb nő a világon és mindenképp kell egy.
2019. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Nem hinnem,irtam neki h megbantam az egeszet es kar volt belemenni. Azota mar le is tiltottam.

Nekem konnyebb h megtudta h az erzelmek vezereltek .

2019. okt. 26. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!