Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban voltam egy ferfival viszont en idokozben szerelmes lettem bele. Bejelentette h megismert valakit es nem akar tobbet talalkozni velem. Ugy erzem megszakad a szivem hogy en mem voltam eleg jo neki. Mit tegyek? Nagyon padlon vagyok

24N


2019. okt. 23. 13:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

#10


Első szabály: szexkapcsolatban nem leszünk szerelmesek. Pont ezért SZEXkapcsolat és nem "rendes" szerelmi kapcsolat. És mitől lettél belé szerelmes? Hogyan? Annyira kiismerted ezekben a röpke pásztorórák alatt? Vagy annyival másabbul nyög, mint bárki más, hogy ettől már menthetetlenül beleestél? Ugyan már.


Ez nem szerelem, ez ragaszkodás, rajongás.

2019. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Mitol vagy ekkora szakerto? Nem emlekszem hogy Te is ott lettel volna amikor talalkoztam vele .vacsoraztunk filmeztunk egyutt aludtunk, beszelhettunk. Nem tudom miert kell egybol a paraszt arcodat felvenni(vagy csak ez van?) gondolom meg nem voltal szexkapcsolatban senkivel , azert osztod az eszt mert azt hiszed annyira tudod mirol szol.
2019. okt. 23. 13:55
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Amikor leszogeztetek, hogy szexkapcsolat, ott kellett volna tudomasul venni. Ha nem birod az ilyet, legkozelebb nem mesz bele. Neked nem valo, ez van, remelhetoleg megtanultad. Keruld el a tovabbiakban ot is.
2019. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
64%

#12


De te meg voltál annyira ostoba, hogy belemenj ebbe, holott tudtad, hogy rossz vége lesz. Vagy csak reménykedtél, hogy egy olyan férfi aki az elején kijelenti, hogy szexkapcsolat az majd megszeret meg hűséges lesz? Ugyan már. Akkor nem szexkapcsolat lett volna. Neki ez így megérte, nem is kicsit, most talált egy újabb jelentkezőt, téged már megunt.


Neked nem való a szexkapcsolat. Sokaknak nem való, nekem sem. Ahhoz kell egy bizonyos lelkivilág, amivel te nem rendelkezel. De a többség nem. Ezért végződik így a legtöbb ilyen kapcsolat, hogy valamelyik fél mégis beleszeret(- jó fogjuk rá, hogy ez szerelem) a másikba. Aki persze ezt nagyon nem így gondolja. Viszont a szerelmes fél pár random filmezéstől meg ilyesmiktől is azonnal szerelmet vizionál.

2019. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Igen ,igazad van , nem valo nekem ! Sajnalom,elhihetitek hogy mar megbantam . Ez volt az elso es az utolso ilyen “kapcsolatom”... mar az elejen tobbet akartam tole , nem kellett vna belemennem. Most szenvedek ,az is igaz hogy magamnak koszonhetem . De nem fair h ugy fogalmaztok meg velemenyt h kierzodik belole h szenvedj te retkesk_rva ,megerdemled,ennyire vagy jo..

Megorit hogy amikor mondta ,annyit mondhattqm ra h sajnalom es remelem h boldog lesz... neki fogalma sincs rola h nekem ez mennyire faj

2019. okt. 23. 14:24
 16/29 anonim ***** válasza:

#15


Nem gondolja senki ezt, viszont az egyértelmű, hogy szeretsz mártírkodni. Én csak annyit mondok, buta voltál, ennyi. Tanulsz belőle, ennyi. Legközelebb nem mész bele ilyenbe, ennyi. Továbblépsz, ennyi. Nehéz lesz, de menni fog.

2019. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A szakítás fáj, nem csak neked, másnak is.

Ezen túl kell lenni, és tanulni belőle.

2019. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

16

Nem martirkodok, pocsekul erzem magam. Nem tudom miert rosszabb az en kerdesem az olyanoknak h 25 multam szuz vagyok,lesz valaha baratnom? Oda miert nem jartok gyulolkodni?

2019. okt. 23. 14:37
 19/29 anonim ***** válasza:

#18


Ezeket csak te találod ki, senki nem mondta, hogy rosszabb lenne.

2019. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
60%

Vond le a tanulságot, hogy neked nem való a szexkapcsolat.Az érzéseid meg idővel elmúlnak, de ez nem egyik napról a másikra fog megtörténni.

Szexkapcsolatot többségében nem azért kezdenek emberek, hogy párkapcsolat alakuljon ki belőle.Előfordulhat ez a verzió is, de jóval ritkább.Most már legalább tudod, hogy neked ez a fajta kapcsolat nem pálya.Legközelebb nem mész bele ebbe.

2019. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!