Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel ezt? (szünet/szakítás)

Figyelt kérdés

A párom megcsalt, nagy fájdalmat okozott. Amikor megtudtam, még bánta, de teltek a napok, vártam, hogy a bocsánatomért esedezzen, de nem tette. Időt kért, egyre jobban elhatárolódott. Most két hét szünetet kért, hogy rájöjjön mit akar, hogy hiányozok-e neki majd. Nulla kommunkáció...

A búcsúzáskor azt mondta,hogy most nélkülem jobban érzi magát, mint velem, mert ha beszélünk én sírok és emlékeztetem a tettére. Nem tudta kimondani azt, hogy szeret, mert nagy fájdalmat tépne fel benne....

Az eszem tudja, hogy a két hét után el fog végleg búcsúzni...hogyan dolgozzam fel ezt?



2019. szept. 29. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, mégis miben reménykedtél? Ha valakit megcsalnak az már elég indok a szakításra. Vagy neked ennyi önbecsülésed van, hogy megcsalnak téged, és képes lennél őt visszafogadni? Kapj már az agyadhoz, ember. Ha tényleg fontos lennél neki, akkor nem csalt volna meg.

Sírd ma ki magad, holnap már egy könnycseppet se ejts érte, nem éri meg.

2019. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerette azt, akivel megcsalt?
2019. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Màr rég félrekupakol, nyugi. A szünet is csak arra volt jó, hogy ugy érezze, 2embernek is kell.
2019. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a 2 hétben megnézi, hogy a másikkal hogy alakul, aztán jelentkezik. Játtszon az anyukájával, ne veled. Ne menj ebbe bele, innentől kezdve szakítottatok és kész. Inkább kezdd el a feldolgozást, mintsem még ebben a nyomorban tartson!
2019. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj egy olyan kapcsolatban amiben megalaznak, nem tisztelnek es becsülnek. Ennél mindenki jobbat érdemel. Lepj ki ebbol a kapcsolatból,tudom hogy nagyon nehez ugy gondolod hogy nem tudsz nélküle élni, de ez csak kezdetben lesz igy. Pár hét utan tisztán fogsz látni es belatod hogy mennyire jo neked nélküle. Addig sird ki magad jo alaposan. Csinálj magadnak mindennapra programot amivel lefoglalod magad. Mostmár sok idod van onmagadra.
2019. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már most szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha nem akarsz egy opció lenni. Nem igaz, hogy nem hánysz tőle. Rabolja az idődet, te meg csak kínlódsz. Marhára szerethet.
2019. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!