Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem válaszol az üzenetei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol az üzeneteimre, hívásaimra? Ennyi volt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

2 hónapig jártam egy fiúval, amikor hirtelen, semmi elojel nélkül megszakította velem a kapcsolatot. Nekem minden tökéletesnek tunt, bemutatott már a szüleinek is. Nagyon sok közös témánk volt, érdeklodési körünk, nem volt olyan nap, hogy ne halljunk egymás felol. Hihetetlenül megbántott a dologgal és nem tudok belenyugodni, hogy magyarázatot sem kaptam..

Orültség lenne elutazni hozzá(távkapcsolatban éltünk) és számonkérni? Tudom, hogy kissé pszichopatásan hangzik a dolog, de fáj a lelkem, hiába próbálom lefoglalni magam más dolgokkal. Ezmellett amióta ez megtörtént(4napja) vele álmodok.

Légyszi csak segíto válaszokat írjatok..



2019. okt. 24. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy elütötte a villamos. Várj még egy hetet és ha nem jelentkezik, menj buéizni egyet a barátaiddal. Akkor majd nem agyalsz rajta.
2019. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Huha, ez eleg erdekes . Tenyleg nem lehet hogy valami baj tortent ? Ha ebben biztos vagy ,akkor en inkabb egy haverjaval beszelnek hogy mi van vele (már ha ismered oket)... de ez eleg fura a reszerol, biztos nem mennek oda mert nyilvanvaloan nem kivancsi ram
2019. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Én megértelek, én is hasonlót éltem át, csak rosszabbat. :D

Ugyan ezt akartam csinálni, de nem éri meg. Rossz és semmit nem tudsz ellene tenni, szenvedd végig, majd elmúlik.

2019. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap szinte semmi,távkapcsolatban meg annál is semmibb. Nekee fáj, de ő valószinű csak játszott az érzéseiddel.
2019. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

A srác a könnyebbik utat választotta, sunyin eltűnt ahelyett hogy elbúcsúzott volna tőled. Ilyenkor sok elvarratlan szál marad, sok nyitott kérdés amire választ szeretnél kapni, de óva intelek attól, hogy elutazzál és személyesen számon kérjed, mert ezzel csak magadat kínzod.

Ha próbáltad keresni és üzentél is neki, akkor megtetted azt ami Tőled elvárható, ha ő nem akar veled beszélni, akkor ez ellen nem tehetsz semmit. Fogadd el a döntését és töröld ki a fejedből. Tudom, hogy nem lesz könnyű, biztosan vannak szép emlékek, de ne a múltaddal törődj, hanem a jövőddel. Felesleges okokat keresni, mert gyakran téves következtetéseket szül, nem volt egy hosszú kapcsolat, az is lehet hogy csak pótlék voltál vagy esélyed sem volt.

2019. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha ezt a módját választotta a szakításnak, baromira nem mennék utána.

Ha nagyon aggódsz, a szüleitől megkérdezheted, hogy él-e, mert nem jelentkezik (persze, nem így), ha már bemutatott egymásnak titeket.

2019. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!:)

Szerintem él és virul és igazatok lehet kb mindenben.

#4 válaszolónak: Miért lennék túlsúlyos?

Mindketten intenzíven és versenyszeruen sportolunk, ezért van a távkapcsolat is! :)

2019. okt. 24. 14:39
 8/15 anonim ***** válasza:
fúú de utálom az ilyet, amikor szó nélkül van vége, igaz nálam még csak ismerkedésnél volt így, hogy egy idő után nem válaszolnak a lányok, na de akkor is, szóból ért az ember és elfogadnám ha őszintén leírja okát
2019. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt. Számomat tiltotta, facebookon tiltott. Előtte nap még tök jól elvoltunk. Mi minden nap taliztunk, sokszor voltam náluk, stb :)

Sajnos nem tudsz mit tenni. Gyávák ezek a pasik. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha nem is személyesen, de legalább írásban közölnék, hogy ennyi. De nem, inkább hagynak minket szenvedni.

2019. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy szegény anyám mondta:egy lépést nem tennék!
2019. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!