Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen az allapoton?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem,mert nem volt szerelmes belém. Egy hónapot ismerkedtünk,négy hónapot voltunk együtt. Három és fel hónapig minden jó volt,éreztem hogy törődik velem,keres

,aztán az utolsó másfél hónapban már azt is alig engedte hogy megsimogassam,végül kimondta a szakítást. Hogyan tegyen túl magam rajta,hogy jobban szerettem mint eddig bárkit,de ő sosem szeretett viszont? :(


2019. okt. 26. 16:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Bemutatott a családjának,sokat programoztunk,amikor szakított elmondta,hogy nem miattam történt,én mindent jól csináltam és egy fiú sem kivanhatna gondoskodobb és szebb barátnőt,de nem szerelmes belém,és nem akar így velem maradni,hogy húzza az időmet. Szívesen velem maradt meg volna,mert jól érzi magát a társaságomban,de tudja,hogy ha tovább húzza,akkor sokkal nehezebb lesz kilépni ebből később,úgyhogy igen,korrekt volt.
2019. okt. 26. 18:02
 12/21 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Elérte,hogy meg én érezzem rosszul magam,amiért így alakultak a dolgok. Én hülye meg meg vigasztaltam,hogy nem haragszom rá.
2019. okt. 26. 18:04
 13/21 Noren1989 ***** válasza:
50%
Csillagom, most hülye vagy, vagy mi? Ha van körítés, megeszed a szart is? Egyelek meg, nézzél màr a dolgok mögé egypicit. Úgy dobott, mint én a wc-papirt szoktam....
2019. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%

Nem is kell haragudni, az rossz tanácsadó, mèrgezi a lelket.

Egyszerűen csak láss a dolgok mögè. Elhúzta előtted a mèzes madzagot, aztán mikor ráharaptál, már lehetett veled "őszínte", aztán hogy megunt ki is hajított, ès mèg a kèst is megforgatta benned, azzal "nem a te hibád, jobbat nem is kívanhatott volna" stb ócska szövegèvel.

Igazi kis mocsok. Nem vesztettèl semmit a szemèlyèvel.

Fel a fejjel! Ne bánkódik miatta.

2019. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem szeretett, mert pótléknak tartott. Ha ezután is sírni akarsz utána, hajrá!
2019. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Noren1989 ***** válasza:
* csak fenntartom a kérdést
2019. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem is dobtak pár hónapja, közölte,hogy nem szerelmes. De én olyan normális vagyok,meg mindig ilyen nőt akart.:D Most viszont egyszerűen ez a kapcsolat ,és úgy egyáltalán a párkapcsolat nem megy neki.

Alig egy hónap múlva lett új nője,azóta együtt is élnek.:D


Kérdező, hidd el, sokkal jobban jártál, így van esélyed találni valakit,aki tényleg tud szeretni.

2019. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem igazán van tisztában magaval,ennek több oka van,amiről szinten tudok. Szerintem nem javít a helyzeten,ha utalkozom emiatt,el kene fogadnom hogy ez most egyszerűen nem működött és nem rajtam múlt. Nem húzta el előttem a mezes madzagot,úgy mentünk bele hogy tetszettunk egymásnak,nem lehetett tudni,hogy kialakulnak e az érzelmek vagy nem.
2019. okt. 26. 22:42
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem írt olyat, hogy utálkozz. Nem kell utalni. Egyszerűen csak ne èrtèkeld túl. Ne akarj már szobrot emelni neki, mert ő milyen korrekt volt, mert nem volt az. Ès nem is èleted szerelme.

El kell könyvelni, hogy ez most nem jött össze, ès nem siránkozni tovább.

2019. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is valami lelki sérelem van a háttérben nála. Valószínűnek tartom, hogy egy korábbi szakításon nem tudta túltenni magát, ezért keresett egy pótlékot magának. Hátha az megoldja a problémáját, hiányát... Nem teljesen egyenes a srác, az biztos. Feletsd el!
2019. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!