Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítanátok békésen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítanátok békésen?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem, de már nem szeretem (az esküvői "lázra" nem foghatom mert még csak a kezemet kérte meg de nem tervezgetjük még). Pár hónapja már tudom, peóbáltam olyan beszélgetést jezdeni ami a szakítás téma felé kanyarodik, vártam már veszekedésre, de egyszrűen mindíg elkanyarodunk ettől. Vagy tudja hogy szakítani akarok de ő nem akar, vagy csak véletlen, de én nem szeretném ezt tovább halogatni

De nem is úgy szeretnék végetvetni ennek hogy egymás iránti gyűlölet legyen a vége mert van már egy közös gyerekünk, és az ő érdekében nem lenne jó ha a szülei gyűlölnék egymást

Minden tanácsot ami a békés különválásra hajt szívesen fogadok


2019. okt. 26. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá: Egy asztal, meg kér szék.
2019. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*t
2019. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Leülsz és megmondod kerek perec. Kár húzni, mert annál kevésbé lesz békés.
2019. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira rosszul állsz ehez. Ha ő szeret és abban a tudatban van, hogy ez csak egy rossz időszak, akkor biztos nem lesz boldog, hogy szakítani akarsz. De hagy legyen már dühös, hagy dolgozza fel ezt. Utána felnőtt ember módjára biztos tudja majd kezelni a helyzetet a gyerek miatt. Amúgy nem értem miért nem kommunikálsz normálisan...
2019. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor lesz a leginkább békés, ha nem vársz meg egy veszekedést. Nyugodtan üljetek le, és kezdd el neki szépen az elejéről. Hogy emlékszik-e, régen milyen volt a kapcsolatotok, aztán áttérni rá, hogy ehhez képest milyen most.. hogy nem érzed már jól magad benne, az egyértelműség végett nem is szeretnél dolgozni rajta hogy más legyen... és hogy szeretnéd megadni az esélyt mindkettőtöknek, illetve a gyermeketeknek is egy boldog életre. Lehet, hogy először kiakad, de ez a 'legbékésebb' út. Ha hibáztatni fog, mert nem szóltál hamarabb, vagy bármi mást hozzád vág első dühében, ne vágj vissza, ez csak a tehetetlenségnek szól ilyenkor. De ez a legkorrektebb, amit tehetsz. Utána pedig semmi esetre se sajnáld meg, ha jön azzal hogy az eddig együtt töltött évek miatt még egy esély, stb! Légy következetes, és határozott. Fel fogja tudni dolgozni.
2019. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elkeserítő ezeket olvasni. Mármint hogy ennyit jelent az, hogy jóban-rosszban. Ez most épp a rossz, ami nyilván szomorú, de hogy eldobni emiatt a kapcsolatot, ahelyett hogy együtt megjavítsátok... Mintha nem is szeretted volna őt soha úgy igazán.
2019. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!