Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ad nekem a párom, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad nekem a párom, , utolsó - utolsó esélyt "?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert még nincs új és dugni még jó vagy. De már k*rvára unja az egészet.
2019. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
gondolom másodszor is felszarvazad szerencsétlent, de még nem találta meg az utódodat.
2019. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

1-esnek és 2-esnek igaza van!


Hülyén hangzik de ezaz igazság.

2019. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Vagy mert szeret..
2019. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sose csaltam meg, ahogy ő se engem !
2019. okt. 28. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
vagy te ne tudsz róla. A férfiak több mint 70%-a csalja a párját saját bevallásuk szerint. Remélem téged nem.
2019. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mièrt nem inkább azon gondolkozol, hogy mièrt kell neked állandóan utolsó esèlyt adni? Elèg szomorú.

Valószínüleg szeret, plusz van benne ragaszkodás, kapcsolatfüggősèg is, nem mer a komfortzónájából kilèpni, ès megtenni azt, hogy akkor már vègleg kiadja az utad.

Ez addig fog tartani, amíg nem találja meg az utódod. Ès ez meg fog törtènni, mert egyre jobban kiábrándul, ès egyre jobban nyitott lesz az ismeretsègekre. Akkor majd repülsz.

2019. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Valószínűleg szeret, ezért.
2019. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az utolsó - utolsó esélyek már nem a jófejségen múlnak. A sokadik "vége" után az ember kiábrándul, kiszeret a másikból szép lassan... Akkor meg már nincs értelme
2019. nov. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!