Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új Év alkalmából szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új Év alkalmából szeretnék írni egy régi "barátomnak". Szerintetek érdemes egy utolsó esélyt adni hátha?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jóban voltunk és sokat beszélgettünk, igaz csak facebookon keresztül legtöbbször. Utána pedig lefeküdtem vele (nem bántam meg) kozos megállapodás volt hogy ez semmi komoly köztünk. Utána meg parszor beszeltem vele, azonban egyszer csak letörölt facebookrol es össze is vesztünk, az okat pedig nem mondta meg miert. Nekem hianyzik a regi baratsagunk vagy ami volt ez a dolog. Sokat gondolok mostanaban ra es mindig azon gondolkozok hogy irok neki. Szerintetek ha megkerdezem hogy, hogy van az jo ötlet? Legfefejbb letilt, de akkor lehet könnyebb is lenne elengednem es nem orlodnek hogy mi lett volna ha..

2019. jan. 1. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarán kúrhatnékod van?
2019. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Siman csak jóba szeretnék lenni vele mint régen.
2019. jan. 1. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Írj neki, semmit nem veszíthetsz.
2019. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiszek a korrekt lezárásokban, ha úgy történt, ahogy írod, akkor az ő részéről ez nem volt korrekt.


Persze, hibázhatunk, de akkor a hibánkat vállaljuk fel és vezekeljünk érte a másiknál. Én nem írnék rá, dedóba nem másznék bele, ha neki fontos volt ez a kapocs, akkor neki kéne először mozdulnia. Ha ezt nem teszi meg, akkor vagy fejben éretlen, vagy letojja az egészet.

2019. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!