Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyötör a bűntudat és egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyötör a bűntudat és egyszerűen nem tudok magamnak megbocsájtani! Tényleg rossz ember vagyok? Hosszú lesz!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Van egy barátom akivel januárban volt 2 éve hogy együtt vagyunk. Viszont akkor nagyon sokat veszekedtünk és nem találtuk meg a közös hangot és szó szerint elmenekültem abból a kapcsolatból. Annyira elmenekültem hogy az új munkahelyemen megismerten egy fiút akibe szerelmes lettem viszont az exem nem mondott le rólam. Volt hogy sírva könyörgött hogy megváltozik pedig alapvetően ő soha nem volt hibás ebben. Én voltam a hülye viszont ez a fiú elcsavarta a fejem. Annyira elcsavarta hogy sajnos akarva-akaratlanul is bántottam az exem szóbelileg. Nem érdekelt akkor hogy meg bántom vagy akár a földbe tiprom. Nagyon csúnyán beszéltem vele, sőt nagyon csúnyán is bántam vele amit utólag nagyon bánok. Kiderült viszont hogy ez a fiú aki megtetszett csak szexre kellettem neki és amikor 1x-2x-többször megvoltam neki már mehettem is. Ott jött a mélypont ami sajnos a mai napig is tart. Rájöttem hogy milyen mocskos/undorító ember voltam és egyszerűen azóta semmi sem segít. Persze az exem akivel megint járok visszafogadott és nem haragszik rám de nekem helyette is fáj ez az egész. Szerinte semmiség de még belegondolni is rossz hogy mennyire szemvedhetett. Azóta minden éjjel sírok. Addig sírok amíg el nem alszok. Nem hagy nyugodni az érzés hogy én ilyent tettem. Lehet hogy nem hangzik olyan szörnyűnek de én hónapok óta a poklot élem meg ez miatt. Undorodom magamtól és a testemtol is mert odaadtam magam olyan személynek aki csak ki használt. Persze a barátom imád, látszik is rajta de nem tudok egyszerűen megnyugodni.

2019. okt. 30. 03:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Tarts egy kis onvizsgalatot. Beszelgess magaddal. Aztan bocsass meg onmagadnak. Ha kell, allj a tukor ele es mondd ki hangosan, hogy szeretlek, minden hibaddal es fogyatekossagoddal egyutt es megbocsatok. Ha onmagadnak nem tudsz megbocsajtani, akkor megette a fene.


Amig ezt nem rendezed, nem fogsz tudni teljes erteku emberkent elni a baratod mellett es a frusztracio ujra elojon es kovetik majd a vitak, veszekedesek, szakitasok...

2019. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy nem jött össze a szerelmeddel, undorodsz magadtól és bűnbánatot tartasz...de ha az a srác nem csak kihasznált volna, dehogy éreznéd te magad mocskos undorító embernek, már nem is foglalkoznál az exeddel, de ekkora teátrális gyónást biztos nem tennél, mint most. Bírom, amikor emberek így hazudnak önmaguknak.
2019. nov. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

8as: Bedőlünk szép szavaknak. A veszekedés-békülés tüze nem ugyanaz, mint a csábításé.

Ne ostorozd magad kérdező, másnak se hagyd. Az exed is újra felvette az udvarlás fonalát, talán mikor először összejöttetek mutatott ilyen elfogadó vonzalmat. Higyj neki, hogy boldog tőle, hogy ő nyert vissza! És igen, arra próbálj rájönni,hogy Te mitől vagy boldog. A rossz tapasztalatot egyikünk se kéri, de a bölcselkedő középkorúak se voltak különbek Nálad. És különben is, mindenkinek volt ribi korszaka, vedd lazán!:) 44L

2019. nov. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ostorozd csak magad. Mindenki olyan könnyen felmenti magát. "Ne törődj vele, nem a te hibád, nem te tehetsz róla". Szánalmas emberek.


Még ő maga is belátja, hogy ő hibája ő tehet róla, mit kell a nyilvánvalóan szépíteni. A legtöbbünkkel is megtették ugyanezt. Férfiak nőkkel, nők férfiakkal. Mindegyikükben az volt a közös, hogy egyik sem ostorozta olyan dolgok miatt magát, hogy másnak fájdalmat okoz. Most valaki megteszi, és azt mondjuk hagyja a pi*sába?


Kedves kérdező. Ha hiszed ha nem, a legtöbb embert ezt megteszi. Ez ma a világ, ezek a párkapcsolatok. Te most válaszúthoz értél, mint egyszer mindannyian eljutunk ezen válaszúthoz, mindannyian kísértésbe esünk néha. Eldöntheted, hogy hátralévő életedben azt az utat akarod képviselni, vagy szeretnél valami értéket felmutatni. Szerintem is k**vára undorító amit csináltál, azért gondolom így, mert velem ugyanezt tették. Éreztem magamon. Mit ne mondjak ... nem kicsit nem volt jó érzés. Viszont még fiatal vagy, még csak egyszer hibáztál. Most el lehet dönteni, hogy hibák azért vannak, hogy újra elkövessük őket, vagy azért, hogy tanuljunk belőle? Azért még messze nem késő. S ha tényleg szégyelled magad, akkor ajánlom, hogy ne az önutálatba és önsajnálatba keress menedéket, hanem csináld azt, ami mindannak ellentettje, amitől undorodsz magadban.

2019. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!