Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vége lett a kapcsolatomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett a kapcsolatomnak, most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

kb. 2 hónapja hagyott ott a párom, teljesen megváltozott, számomra halott, pedig vele terveztem el az egész életemet, az anyjával mai napig jóba vagyok.

De nem tudom mitévő legyek, azt se tudom, hol és hogyan ismerkedjek új emberrel :/


2018. nov. 24. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
első kapcsolatod volt?
2018. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első is, és igazi volt, persze az a ba*zott drága gyűrű nála maradt :c
2018. nov. 24. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

ha annyira igazi lett volna veled lenne....


szóval csak volt....

2018. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérd vissza a b.... drága gyűrűt. Ha ő hagyott el, akkor illene visszaadni.
2018. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen dolog vissza kérni amit ajándékba ad az ember nem értem ezt! Drága volt a gyürű na és? Az életed mégdrágább lesz mire végig eléd! Ne sajnáld!

Ha meg elhagyott végképp ne sajnáld! Te adtál amikor még önzetlen voltál és ez a lényeg.

2018. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!