Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakításunk utáni egy évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításunk utáni egy évben már a második barátnője van. Akkor én mit jelentettem neki?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szakítottam a barátommal, az okok most nem lényegesek. Ő ezután kb. szeptembertől decemberig együtt volt egy nála jóval idősebb, 2 gyerekes nővel, ő viszont messzire költözött, így januártól a fiú újra egyedül maradt. Aztán tavasz-nyár elején újra összejött egy idősebb nővel, akivel azóta is tart a dolog. Ebbe ha belegondolok, csak nekem fura egy kicsit, hogy ez idő alatt már a második kapcsolata van utánam? Engem ezek szerint nem is szeretett? Miért tudott rajtam ilyen gyorsan túllépni, mikor én még most is szenvedek miatta és irtózatosan hiányzik, annak ellenére, hogy én szakítottam vele? Vagy ezeknek a kapcsolatoknak nem a szerelem az alapja? A férfiak hogy vannak ezzel az elengedés, újrakezdés-dologgal?
2019. nov. 5. 10:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

És mit kéne csinálnia? Otthon ülni gyászolni és keseregni.


Soha semmilyen szakítás után, nem kell várni, az életet élni kell vidáman tovább.

2019. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A tetteknek következményei vannak kérdező, amiket vállalni kell, akkor is ha utólag megbánod. Mentális betegség ide vagy oda, ezt jegyezd meg.
2019. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez még mindig mentális betegség ha nem tudsz rendes kerék vágásba jönni. AZ a legrosszabb emberi tulajdonság amikor a másik életét próbáljuk szarrá tenni és leskelődünk utána.

Elengedés-ujrakezdés.

Mivel az ember társas lény , így szüksége van a legtöbb esetben egy társra.

Azt hogy te még mindíg nem akarsz normális életet, legalább ő hadd élje az életét, te ne azzal foglalkozz.

De még az is lehet hogy lesz neki több , akár 8-10 kapcsolata is mire kiköt valakinél. Lehet hogy a te rossz példádból tanult hogy nem szabad rögtön elkötelezni magát az embernek, hanem keresni kell a megfelelő társat.

2019. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!