Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt nagyon el szúrtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon el szúrtam a pasimmal ennyit jelentettem neki?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottam vele nem is kerestem mert sokszor meg bántott.Azt akartam hogy le essen neki a tantusz és változzon jó irányba. 1,5 hónapig tepert utánam (2 hónapnál akartam ki békülni) de ma bejelőlte magát egy csajjal hogy kapcsolatban és meg változtatta a profil képét ahol csókolóznak.
2018. febr. 14. 15:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategória.


Figy, a kis játszmáknak ennyi értelmük van. Nőj fel agyilag kislány.

2018. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez csúnya pofáraesés volt. :DDD Nagyon röhögök! :DDD
2018. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Azért a teperésbe bele lehet fáradni, szóval ezt te szúrtad el... Hamarabb kellett volna gondolkozni talán, mert másfél hónap vezeklés nagyon sok szerintem.
2018. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kislány szerintem 28 múltam. Direkt beszéltem vele stb hogy reményt tartsak benne.....
2018. febr. 14. 15:08
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Hah, maximálisan megérdemelted, ezt bizony te cseszted el az undorító óvodás, aljas játszmázásoddal. Talán legközelebbre megtanulod, hogyan kell normális emberként viselkedni, bár ha 28 évesen ennyi eszed és EQd van, akkor nem fűzök ehhez nagy reményeket.
2018. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a srác?
2018. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nagyon elszúrtad, igen. Így jártál.

Szakítottál vele, nem békültél: azzal ismerkedik, akivel akar.

Legközelebb nem szórakozol ilyenekkel, és megtanulod, hogy a kimondott szónak súlya van.

Egyébként se értem, minek akartál vele békülni, ha sokszor megbántott. Ennyi idősen már illik tudni, hogy senkit se lehet megváltoztatni.

2018. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, elszúrtad, de megjegyzem, elég gyorsan túltette magát rajtad. Már ha nem játszmázik ő is, és féltékennyé akar tenni...
2018. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Így működik a karma.

Igen, jól elszúrtad, majd legközelebb nem kezdesz ilyen idióta játszmába, hanem megmondod szemtől szembe ha valami bajod van.

2018. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Elszúrtad.

A szakítás az szakítás. Nem pedig játszadozás. Ő annak vette a szakítást ami. Te pedig eszköznek (zsarolásként inkább??) használtad.

Ebből ez sül ki.

2018. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!