Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kiben mi játszódott le mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiben mi játszódott le mielőtt szakított a párjával?

Figyelt kérdés

Miért hoztátok meg ezt a döntést? Mi vezetett odáig?


F


2019. nov. 19. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Miert : kiderult h megcsalt

Mi vezetett odaig: Megcsalt

Mi jatszodott le : harag, szomorusag, felelem

2019. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy hosszú távon nekem egy ilyen kapcsolat nem kielégítő. Hogy ha elképzeltem magunkat pár év múlva, akkor csak két embert láttam, akikben nincs semmi közös, nem tudnak miről beszélgetni és nincs közös programjuk sem.
2019. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

- nem illünk össze intelligenciában

- időgazdálkodásban

- szexben végképp


- idegesít a jelenléte

- azzal rágja a fülemet, hogy hamarosan összeköltözünk és elveszem feleségül

- programok hiánya

- folyamatos panaszkodás


- családom rossz véleménye róla


ennyi úgy elég is volt, hogy pár hónap után szakítsak

2019. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-ami kezdett lehozni: nem volt jo a szex vele egy idö mulva (a szex elözmenye is mar tre volt pl amikor dull jo nönek ereztem magam be voltam zsongva akkor passziv volt, amikor meg szinte alig eltem, hulla faradt voltam kinyult sz.r takaritos ruhaban vergödtem nah akkor meg nyomulni kezdett, meg sok mas hasonlo dolog mintha nem egy ritmusban élnénk abszolut)

-tul sok volt hogy kicsit papucs volt, ha nyikkantam egyet mar ugrott, folyamat hazasodni akart,millio kedves meglepi, egy idö mulva valahogy kialakult bennem teljesen tudattalanul!!hogy màr el is vàrom, szinte sarkany lettem ha vmi nincs ugy ahogy szeretnem, igy sajàt MAGAM kezdtem utàlni hogy en nem egy idegbeteg ember vagyok es nem is akarok az lenni es marpedig mellette ilyenne valok, ezt hozza ki belölem - tudattalanul is mintha felcserelödtek volna a szerepek en lennek a dominans ffi, ö meg a csendes nö, viszont az éntudatom pont az, hogy en labilis bizonytalan gyenge nö vagyok aki erös ffi kezekre vàgyik!!- amit abszolut nem kaptam meg

-aztan jöttek sorra a nézeteltérések erezte hogy baj van elhidegülök, ezt ugy probalta megoldani hogy nah majd ö feltekennyé tesz es felebreszti bennem az erzelmeket. De ez csak a frusztracioim erösödtek inkabb meg jobban fel, màr kezdtem dühöt utalatot, undort is érezni.

- aztan a legnagyobb balhe, töres zuzàs a részéröl, fenyegetözesek, en kiabaltam. Azutan amikor minden elcsitult, lattam jozanul

- dühömben elküldtem, de rajöttem hogy anyagiöag nagyon egymasra vagyunk utalva a nullarol alltunk fel együtt mikor összejöttünk, kb mint két àrva igy kezdtük, felepitettünk egy biztonsagos kis "fészket" aprankent jött minden, es neki/nekem igazabol nincs is hova mennünk, mert ez az otthonunk.

- es utana full csend.

Es eletemben nem törtent még olyan ami akkor, hogy nem en kombinaltam, hanem maguktol jöttek a gondolatok, es kimondtam azokat, pedig nem is akartam mivel kiforratlan is volt azaz nem meggondolt stb, mint aki magàban elkezd beszelni es nem tud rola, es azok a szavak jöttek, hogy ne menjen el ö maradjon a fészekben amit felépitettünk, de én elmegyek es ha kell ujra kezdem a nullàrol a semmiböl is.

Erre meglepetten hatranezett es azt mondta, nem ö fog elmenni, es maradjak en.

2019. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*es inkabb ö kezdi ujra a nullàrol. Semmit el sem vitt mindent nekem hagyott.
2019. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi játszódott le? Nem illünk össze, sem szexuálisan, sem intelligenciában, sem életfelfogásban, és rájöttem még nagyon sok "apróságra" amik így összeadva hatalmas gondok. Az anyjával pedig úgy viselkedik, mintha dugnának és ez elég bizarr, de ez halál komoly. Alapvető dolgokra sajnálja a pénzt(értsd: fogkefe, hypo, fogkrém, kézfertőtlenítő), de baromságokra meg két kézzel szórja(ps játék, kések, távirányítós autó). A lakása olyan koszos, hogy amikor letekertem a fogkrém tubusról a kupakját majdnem belehánytam a csapba, mert a kupak alatt fekete retek volt összegyűlve, és ez még csak egy "kisebb" dolog volt. Igénytelen, szar házi, bunkó, büdös senki az egész ember, és veri magát állandóan, hogy van egy kocsi a seg ge alatt(ami az anyja nevén van), és nem is dolgozik, mert jó ha egy évben van 3 hónapot munkája összesen, és persze, ha vitt félkilométert, akkor már rögtön elkérte tőlem az 500 ft benzinpénzt, mert engem "ő nem fog eltartani". Ha mentünk valahova enni például, akkor nem engedte, hogy én kifizessem a részemet, hanem utána rám kiabálta, hogy "ő tartja a seggem". Szóval nyilván semmilyen féle szívességet nem lehetett tőle kérni, még "ingyen" dolgokat sem, hogy menjen el helyettem a munkaközvetítőben míg én dolgozom(pedig ő aztán, mint írtam kb soha nem dolgozik, hanem csak élősködik). Ja, és ha egy évben valamennyit dolgozik is, akkor a teljes fizetését leadja az anyjának, aki amúgy egy milliomos vállalkozó, ha meg épp nem adja le, akkor baromságokat vesz, amiket aztán fele annyiért elad(ha sikerül eladnia).

Én nekem fogalmam sincs hol volt az eszem meg a szemem mikor összejöttem vele, mert én távolról sem hasonlítok rá semmiben, én dolgozom, céljaim vannak, van félretett pénzem, tanulok, ez meg egy keseredés.

Kicsit sokra sikerült a szöveg, de nagyon kiakadtam, még friss a "seb". Ez az ember annyira elvette egyébként a kedvemet a férfiaktól, hogy hogy ha arra gondolok, hogy ágyba kellene bújnom egy pasival, akkor elkap a hányinger, remélem pár hónap és elmúlik ez az érzés, de jelenleg nagyon azon a szinten vagyok, hogy ha csak ilyen pasi van a környezetemben, akkor inkább meghalok egyedül.

2020. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!