Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakítani?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta húzom már, nem tudom rávenni magam. Se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk. Egyszer már elterveztem, nagyon részletesen elképzeltem a szituációt, de olyan rosszul éreztem magam utána már csak attól is hogy elképzeltem, hogy hanyagoltam a dolgot. Utána úgy éreztem hogy nem tudnék nélküle élni, olyan jól esett hozzábújni, időt tölteni vele.

De elegem van már.

Mire számítsak? Tudom, nem ismeritek őt (ő a férfi) de hogy szoktak erre reagálni az emberek?

Ez az első párkapcsolatom, nem volt még ilyenben részem. Hogy hozzam fel neki? Nem akarok csak annyit mondani hogy szakítok vele.

Egyébként ő nem sejt semmit, mert gyakorlatilag színészkedem előtte, nem tudok neki megnyílni, mindig összeszedtem magam és a legjobb oldalamat mutattam, úgyhogy nem tudja hogy elegem van és már csak szenvedek ebben a kapcsolatban. Segítsetek :(


2019. dec. 1. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy beszélni szeretnél vele,aztán üljetek le ahol senki sem zavarhat és mond el neki te hogy éled meg ezt a kapcsolatot,mit érzel és hogy szakítani szeretnél.Hidd el sokkal jobb ha kimondod amit gondolsz,utána megkönnyebülsz majd és egy életed van amiben te kell hogy legyél a legfontosabb saját magadnak ha nem érzed jól magad változtatni kell,az hogy ő hogy fog reagálni ember függő de majd elfogadja idővel.
2019. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De miert szineszkedsz elotte? Lehet hogy ha nem szineszkednel, akkor latna, hogy nem erzed magad jol a kapcsolatban, es egyutt sikerulne megbeszelni es megoldani a problemat. Tudod, a kapcsolatban fontos a komunikacio, ha nem tudja, hogy valami baj van, hogy is tudna valtoztatni?? szerintem, ha erzed hogy jo hozzabujni, idot tolteni vele, akkor nem a szakitason kellene gondolkodni, hanem a problemak megoldasan.

Olyan sose lesz, hogy mindig minden klappol koztetek, barkivel is leszel kapcsolatban.

(en legutobb mikor szakitani akartam a tulajdonkeppen meg csak randizos idoszakban, mikor meg nem is voltunk egy par...hosszan atbeszeltuk a mierteket...es a beszelgetes vegen mar azt ereztem, en nem akarom elvesziteni ezt az embert...tualjdonkeppen akkor szerettem bele...es ma a ferjem :))


Ha mindenkepp szakitani akarsz: igen, mindket felnek faj, es szarul erzed magad, akkor is, ha veled szakitanak, akkor is ha te szakitasz, rosszul erzed magad attol, hogy tudod a masiknak fajdalmat okozol....ezzel szamolni kell, neked is nehez idoszak lesz a szakitas utani...de, ha jol dontottel, egy ido utan feldongozod, erezni fogod a megkonnyebbulest, majd a megnyugvast, aztan eljon az ido, hogy mar nem is gondolsz ra...de ehhez ido kell, mikro tobb, mikor kevesebb....

Szoval egy nyugodt este leulteted, megkerdezed, hogy tud e rad idot zsakitani, mert fontos dologrol van szo, aztan elmondod, hogy ugy erzed, nem mukodik mar koztetek, es nem szeretned folytatni vele a kapcsolatot...ezt nem lehet ugy elmondani, hogy ne legyen rossz neki...

2019. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy vége és hogy miért és ennyi. Sokkal szarabb tovább húzni.
2019. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őszintén kell szakítani. Az sem baj, ha fáj bármely félnek.
2019. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

3 napja dobott ki a barátom és olyan volt mint te. Színészkedett már vagy 2 hónapja ahelyett, hogy beszélt volna és megoldottuk volna.

Széttörte a szívem mert én azt hittem rendbejöttünk. Voltak nehéz időszakaink de azt éreztem jók vagyunk. Mint kiderült ő hazudott már 2 hónapja, nem szeretett csak félt megbántani. Ez sokkal rosszabb így. Gratulálok neked is, hogy ilyen konfliktuskerülő gyáva alak vagy.


Dobd ki azt az embert, had szenvedje végig amit kell, aztán hátha talál egy őszinte társat. Én is ebben bízom.

20L

2019. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tömören és röviden, ne kombináld túl.


A lényeg és a vége ugyanaz... Szakítás. És neki is csak ennyi jön le.

Ilyenkor a többi csak bla bla bla

2019. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem kell szakítani. Viselkedj úgy, hogy jól érezd magad és meg fog oldódni a kérdés.
2019. dec. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit csináljak. Nagyon sokszor próbáltuk megoldani a problémákat, abból származik ez a színészkedés is. Eleinte nem is tudtam hogy megjátszom magam, úgy fogtam fel hogy csak a kapcsolatunk érdekében úgy viselkedek, hogy mindenkinek a legjobb legyen. Például amikor felbosszantott valami a nap folyamán és rossz kedvem volt, hazaérve nem mutattam ki neki, nem beszéltem róla, hogy ne rontsam el az ő estéjét. Ha ő bántott meg valamivel akkor sem mondtam ki azt amit gondoltam, azt mutattam inkább, hogy erős vagyok, nem kapom fel könnyen a vizet. Ő nem tudja, hogy nehezemre esik találkozni a barátaival, mert mindig felteszem a műmosolyt hogy ne bántsam meg. Csak már elegem van ebből, nem is merem ezeket beismerni neki, mert rögtön megsértődik minden apróságon.

Tegnap este nem tudtam rávenni magam a szakításra mert eszembe jutott hogy akkor hova fog menni éjjel, vagy én hova menjek, egy ágy van itthon, milyen dolog szakítás után egy ágyban aludni?

Tényleg nem tudom mit csináljak. Nem akarom elhagyni, hiába szenvedek. Rendbe akarom tenni a kapcsolatunkat de úgy érzem reménytelen, tényleg mindent megpróbáltunk.

2019. dec. 2. 03:49
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen hibája egyébként hogy sértődős, de engem sosem zavart, elfogadtam így csak már ideje a terhemre van. Úgy érzem emiatt nem tudok előtte megnyílni, félek hogy abból is sértődés lesz ha túlságosan elengedem magam, önmagam vagyok.
2019. dec. 2. 04:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Márpedig ha nem tudod magad elengedni az nem vezet jóra. Azért mondtam, hogy viselkedj úgy, hogy jól érezd magad, ne foglalkozz azzal, hogy ő mit gondol. Ha működik, akkor rendben lesz, ha nem akkor me vége:)
2019. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!